Umění hříchu

Umění hříchu - Sabrina Jeffries | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Sabrina Jeffries
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Umění hříchu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Umění hříchu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sabrina Jeffries. Číst Umění hříchu Online je nyní tak snadné!

POPIS


První román nové série Hříšní ctitelé pojednává o americkém malíři Jeremym Keaneovi, který se při pobytu v Londýně dohodne s hrabětem z Blakeborough, že namaluje portrét jeho sestry Yvette, aby se pro ni lépe sháněli nápadníci. Hrabě s Jeremym dojednává, že spolu založí nový pánský klub, jenž bude sloužit k tomu, aby si muži mohli pomáhat v obtížném úkolu dobře provdat mladé ženy ze svých rodin. Jeremy, jenž je Yvette uchvácen od prvního pohledu, se zároveň domluví tajně i s ní, že mu bude stát modelem ještě pro jeden obraz. Ta s tím souhlasí pod podmínkou, že ji Jeremy na oplátku propašuje do nevěstince, kde chce hledat nemanželského syna svého druhého, zločinného bratra Samuela. Jeremy a Yvette se přitom spolu sblíží, ale Jeremy se musí nejdřív srovnat se svou minulostí i se svými nejbližšími příbuznými.


...vejte knihu Umění hříchu v internetovém knihkupectví Megaknihy ... Satan - Wikipedie ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Umění hříchu Prodej skončil První román nové série Hříšní ctitelé pojednává o americkém malíři Jeremym Keaneovi, který se při pobytu v Londýně dohodne s hrabětem z Blakeborough, že namaluje portrét jeho sestry Yvette, aby se pro ni lépe sháněli nápadníci. Umění hříchu. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bi ... Knihy Google Play - Aplikace na Google Play ... . Umění hříchu. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kniha Umění hříchu Přidat komentář. ariel platto. 4 22. února. Tuto napodobeninu knihy...SOUVISEJÍCÍ KNIHY