Český pravopis expres: + 14 volných pracovních listů/klíč

Český pravopis expres: + 14 volných pracovních listů/klíč - Vlasta Gazdíková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Vlasta Gazdíková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Český pravopis expres: + 14 volných pracovních listů/klíč.pdf


Chcete si knihu přečíst?Český pravopis expres: + 14 volných pracovních listů/klíč ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vlasta Gazdíková. Číst Český pravopis expres: + 14 volných pracovních listů/klíč Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace Český pravopis expres je určena nejen žákům 2. stupně ZŠ, studentům středních škol, jejich učitelům a rodičům, ale i široké veřejnosti. Každý z nás se občas dostává do situace, kdy si neví rady s nějakým obtížným pravopisným jevem. A právě tato kniha přináší shrnutí všech základních pravopisných pravidel, v nichž si každý může najít to své. Cvičebnice je rozdělena do 15 kapitol. Každá se věnuje vysvětlení určitého pravopisného jevu, uvedení příkladů a upozornění na některé zvláštnosti a záludnosti. Potom následuje množství různých cvičení, jejichž správné řešení si můžete ověřit v klíči, který se nachází na konci knihy. Do publikace je vložena také část s názvem Pravopisná pravidla hrou, kterou tvoří celkem 14 úkolů vycházejících opět ze všech probíraných pravidel. Cvičebnice zahrnuje následující témata: - vyjmenovaná slova - psaní ú/ů - psaní různých souhláskových skupin - psaní bě/bje, vě/vje, pě, mě/mně - psaní předpon s-/se-, z-/ze-, vz- - psaní předložek s, se, z, ze - psaní velkých písmen - psaní i/y v koncovkách podstatných a přídavných jmen, zájmen, sloves - psaní čárky ve větách - psaní řeči přímé Publikace je vhodná také k přípravě na přijímací zkoušky.


... informace o produktu Český pravopis expres ... Skol planet 14 15 levně | Mobilmania zboží ... . + 14 volných pracovních listů/klíč - Vlasta Gazdíková, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Český pravopis expres. + 14 volných pracovních listů/klíč - Vlasta Gazdíková. Český pravopis expres: + 14 volných pracovních listů/klíč. Vlasta Gazdíková ... Publikace Český pravopis expres je určena nejen žákům 2. stupně ZŠ, studentům středních škol, ... Interpunkce expres: Pravidla psaní interpunkčních znamének ... ... . stupně ZŠ, studentům středních škol, jejich učitelům a rodičům, ale i široké veřejnosti. Každý z nás se občas dostává do situace, kdy si neví rady s nějakým obtížným ... Publikac...SOUVISEJÍCÍ KNIHY