Poslední hvězda

Poslední hvězda - Rick Yancey | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Rick Yancey
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Poslední hvězda.pdf


Chcete si knihu přečíst?Poslední hvězda ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rick Yancey. Číst Poslední hvězda Online je nyní tak snadné!

POPIS


V jedné chvíli tu jste, a v další už nejste. Tak to bylo i předtím, než Jiní přišli. Jiní nevynalezli smrt, pouze ji dovedli k dokonalosti. Dali smrti tvář, aby na nás vyzráli, protože věděli, že je to jediný způsob, jak nás zničit. Konec nenastane na nějakém kontinentu nebo v oceánu, na žádné hoře ani planině, v džungli či v poušti. Skončí to tam, kde to začalo, kde to zůstalo od samotného počátku: na bitevním poli v posledním bijícím lidském srdci. Naším nepřítelem jsou Jiní, ale zároveň my sami. Jsou všude kolem nás, a přitom nejsou nikde. Touží po naší Zemi, a přesto chtějí, abychom ji měli my. Přišli, aby nás zničili i zachránili. Ovšem za těmito hádankami se nachází jediná pravda: Cassie byla podvedena, a stejně tak Eso, Zombie a Nuget. A s nimi i všech sedm miliard lidí, kteří kdysi žili na naší planetě. Podvedeni Jinými, podvedeni námi samotnými. V posledních dnech na Zemi se zbylí přeživší budou muset rozhodnout, co je důležitější: jestli záchrana vlastních životů... nebo lidstva.


... hvězda book. Read 6,767 reviews from the world's largest community for readers ... Poslední hvězda • Rick Yancey (recenzní kniha) ... . V jedné chvíli tu jste, a v další už nejste. Tak to bylo i předt... 70s Greatest Hits - Best Oldies Songs Of 1970s - Greatest 70s Music - Oldies But Goodies - Duration: 1:31:51. Everlasting Music Recommended for you V jedné chvíli tu jste, a v další už nejste. Tak to bylo i předtím, než Jiní přišli. Jiní nevynalezli smrt, pouze ji dovedli k dokonalosti. Dali smrti tvář, aby na nás vyzráli, protože věděli, že je to jediný z ... Přehled dílů — Všechno, co mám ráda — Česká televize ... . Dali smrti tvář, aby na nás vyzráli, protože věděli, že je to jediný způsob, jak nás zničit. Konec nenastane na nějakém kontinentu nebo v oceánu, na žádné ho Sledujfilmy online Vám prinášajú online filmy zadarmo. Najnovšíe filmy online zadarmo s dabingom alebo titulkami. V jedné chvíli tu jste, a v další ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY