Australský deník: aneb mé soukromé pohromy

Australský deník: aneb mé soukromé pohromy - Kateřina Pojarová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Kateřina Pojarová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Australský deník: aneb mé soukromé pohromy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Australský deník: aneb mé soukromé pohromy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateřina Pojarová. Číst Australský deník: aneb mé soukromé pohromy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Veselé i vážné příhody českých emigrantů u protinožců s ilustracemi známého karikaturisty Josefa Pospíchala. Cestou za prací procestovali naši emigranti půl kontinentu a divných lidí potkali víc než exotických zvířat! Když se manželský pár emigrantů po dlouhých letech rozhodl v Austrálii „zavřít krám“ a přesídlit do staré vlasti, rozhodně ti dva netušili, co za anabázi jim tím začíná. Za prvé rychle zjistili, že tady u nás není všechno ještě pořád ani zdaleka takové, jaké by mělo být, a za druhé časem pocítili silný stesk po zemi, která jim na dvě desetiletí byla domovem. Proto se rozhodli vrátit. Znovu začínat s podnikáním už nechtěli, ovšem nějak je hned nenapadlo, že byť má jeden bohaté zkušenosti, přesto začít pracovat v sektoru služeb není zas tak snadné. A když je k tomu člověk roky zvyklý na to být svým vlastním pánem, stát se ve středním věku najednou zase zpátky obyčejnou námezdní silou není vůbec žádný med. Ještě navíc pokud skoro všichni zaměstnavatelé – a často i kolegové – v tomto oboru vypadají a chovají se spíš jako svérázné figurky v prapodivném panoptiku. Když se ovšem celá situace bere dost s nadhledem a humorem, tak to vlastně není zas až taková katastrofa – a příhod, kterým se s odstupem času zasmějete, je nakonec tolik, že vydají na knihu. Tuto knihu.


...ustralský deník -- aneb mé soukromé pohromy - Kateřina Pojarová ... Humor, satira 220 | MALL.SK ... ... Podtitul: aneb mé soukromé pohromy. Veselé i vážné příhody českých emigrantů u protinožců s ilustracemi známého karikaturisty Josefa Pospíchala. Cestou za prací procestovali naši emigranti půl kontinentu a divných ... Australský deník aneb mé soukromé pohromy. Čtenářské recenze (2) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (2x) Vaše hodnocení Super kniha, moc se mi lí ... Kateřina Pojarová: Australský deník aneb mé soukromé pohromy ... . Celkové hodnocení (2x) Vaše hodnocení Super kniha, moc se mi líbila, moc ráda jsem se k ní každou volnou chvilku vracela a přečetla ji jedním dechem za dva dny :-). ... Používateľské hodnotenie a recenzie na Kniha Ka...SOUVISEJÍCÍ KNIHY