Marco Polo I - Karavana z Benátek

Marco Polo I - Karavana z Benátek - Muriel Romana | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Muriel Romana
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Marco Polo I - Karavana z Benátek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Marco Polo I - Karavana z Benátek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Muriel Romana. Číst Marco Polo I - Karavana z Benátek Online je nyní tak snadné!

POPIS


První díl dobrodružné trilogie o benátském kupci, jehož snem bylo spatřit konec světa. V tomto díle se mladý Marco, i přes otcův nesouhlas, vydává s jeho karavanou do Jeruzaléma a zažívá první radosti a strasti cestování. Potkává také své první lásky, které musí v zápětí zase opustit. Benátská karavana putuje územím, které ovládá krutá Zlatá horda, poté přes pouště a hory Dálného východu, až dospěje ke dvoru čínského vládce Kublajchána. Francouzská spisovatelka vychází ze zápisků samotného Marca a poutavým způsobem líčí jeho osudy.


...lo I - Karavana z Benátek book. Read 6 reviews from the world's largest community for readers ... Marco Polo I - Karavana z Benátek - Muriel Romana | KOSMAS ... ... . První díl dobrodružné trilogie o benátském kupci, ... Všechny informace o produktu Kniha Marco Polo I - Karavana z Benátek, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Marco Polo I - Karavana z Benátek. Hledáte Marco Polo I - Karavana z Benátek od Romana Muriel? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Marco Polo I - Karavana z Benátek. Romana Muriel. Četl(a) jsem. C ... Marco Polo I - Karavana z Benátek - Romana Muriel | Knihy ... ... . 33 prodejen po celé ČR Marco Polo I - Karavana z Benátek. Romana Muriel. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 2 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, ve čtvrtek 14.5. u Vás doma (Typy ... 0 hodnocení Marco Polo 1 - Karavana z Benátek 0. Pro hodnocení se přih...SOUVISEJÍCÍ KNIHY