Fotoateliér: ... když holky táhnou za jeden provaz

Fotoateliér: ... když holky táhnou za jeden provaz - J.S. Adlerová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
J.S. Adlerová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Fotoateliér: ... když holky táhnou za jeden provaz.pdf


Chcete si knihu přečíst?Fotoateliér: ... když holky táhnou za jeden provaz ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor J.S. Adlerová. Číst Fotoateliér: ... když holky táhnou za jeden provaz Online je nyní tak snadné!

POPIS


Hlavní hrdinka románu pro ženy - Martina Mrázková se musí zamyslet nad svým životem. K čemu dojde? Je mi 33 let (to beru jako plus). Rozvedená (moje manželství bylo plus, i když skončilo v mínusu), majitelka zkušeností z dvou delších katastrofálních vztahů, ten druhý skončil dnes (2 x mínus). Majitelka živnostenského listu na fotografické služby (plus). Mám prima sestru (super-definitivní plus), ex-kamarádku mrchu (mínus dvacetkrát podtržené) a úžasného zlatého retrívra (plus jako Brno). Zbožňuju svůj život (obrovské plus), i když se před starostmi klepu jako želatina (to je bohužel mínus), ale věřím, že propluju každou bouří (další plus). Na břiše se odráží moje vášeň pro zákusky u kávy (maličké mínus). Typický je pro mě vřelý úsměv (plus s deseti vykřičníky, protože na ten sem hrdá). Momentálně bez chlapa a bez práce. (Dva mínusy). Na tom se ale pracuje. Stejně jako na snu mít svůj vlastní fotoateliér. Tak to je Martina Mrázková, která se jednoho rána dostaví do práce a zjistí, že ji kamarádka připravila o partnera i práci. Hrdinka oddechového románu o naplnění jednoho snu, báječném sesterském vztahu, projektu pro dobrou věc a životních situacích, které může prožít každá z nás.


...: Fotoateliér --...když holky táhnou za jeden provaz - J ... DOCX Seznam CD k absenčnímu půjčování ... .S. Adlerová...které může prožít každá z nás. (...když holky táhnou za jeden provaz) Zařazeno v kategoriích Elektronické knihy > Próza - beletrie > Romány Próza - beletrie > Romány > Romány dle národ... Fotoateliér -...když holky táhnou za jeden provaz kniha od: J. S. Adlerov...Kniha Fotoateliér -...když holky táhnou za jeden provaz Přidat komentář. mariva. 27.08.2018. Celkem průměrná odpočinková čet ... Kniha Fotoateliér ... když holky táhnou za jeden provaz ... ... . mariva. 27.08.2018. Celkem průměrná odpočinková četba, hrdinka mi připadala až moc dokonalá... Kniha: Fotoateliér (J.S. Adler). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!...když holky táhnou z...SOUVISEJÍCÍ KNIHY