Pyramida: Případy komisaře Wallandera 9

Pyramida: Případy komisaře Wallandera 9 - Henning Mankell | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Henning Mankell
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pyramida: Případy komisaře Wallandera 9.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pyramida: Případy komisaře Wallandera 9 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Henning Mankell. Číst Pyramida: Případy komisaře Wallandera 9 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Pyramida tvoří v sérii románů o komisaři Wallanderovi krok zpět do minulosti a odhaluje ystadského komisaře tak, jak jsme ho ještě neviděli. První případ vraždy řeší Wallander coby jednadvacetiletý pochůzkář v Malmö, poté ho vidíme jako mladého otce čelícího nečekanému nebezpečí na Štědrý večer, jako detektiva ve středním věku na pokraji rozpadu manželství i jako čerstvě samostatného vyšetřovatele řešícího brutální vraždu místního fotografa. V titulním příběhu se Wallander představuje již v roli zkušeného detektiva se svým typickým stylem instinktivní a zároveň metodické práce, který objevuje nečekané spojení mezi sestřeleným letadlem a vraždou dvojice osamělých sester.V těchto pěti úžasných příbězích odehrávajících se před úvodním dílem série Vrazi bez tváře sledujeme Kurta Wallandera na jeho cestě k sobě samému nejen jakožto detektivovi, ale také jako člověku.


...l: Případy komisaře Wallandera 9 Kniha obsahuje pět příběhů komisaře Kurta Wallandera, ve kterých se seznámíme s různými obdobími jeho života od prvního případu na kterém pracoval jako mladý pochůzkář v Malmö po vyšetřování komplikované vraždy které vedl jako zkušený kriminalista ... Usměvavý muž Případy komisaře Wallandera - Henning Mankell ... ... . 9. kniha v sérii Případy komisaře Wallandera. O čem je kniha Pyramida? Příběhy Wallanderových začátků Kniha Pyramida tvoří v sérii románů o komisaři Wallanderovi krok zpět do minulosti a odhaluje ystadského komisaře tak, jak jsme ho ještě neviděli. Případy komisaře Wallandera 9. ... Kniha Pyramida tvoří v sérii románů o komisaři Wallanderovi krok zpět do minulosti a odhaluje ystadského komisaře tak, jak jsme ho ještě neviděli. První případ vra ... Soutěž o knihu Pyramida (Henning Mankell) | Klub knihomolů ... . Případy komisaře Wallandera 9. ... Kniha Pyramida tvoří v sérii románů o komisaři Wallanderovi krok zpět do minulosti a odhaluje ystadského komisaře tak, jak jsme ho ještě neviděli. První případ vra...SOUVISEJÍCÍ KNIHY