Ulice Záhadných tajemství

Ulice Záhadných tajemství - John Irving | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
John Irving
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ulice Záhadných tajemství.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ulice Záhadných tajemství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Irving. Číst Ulice Záhadných tajemství Online je nyní tak snadné!

POPIS


Čtrnáctiletý chlapec Juan Diego, který se narodil a vyrůstal na skládce odpadů v mexické Oaxace, má o rok mladší sestru Lupe. Dívka je přesvědčená, že zná svou vlastní i bratrovou budoucnost. Je také čtenářka myšlenek – ví, co si myslí většina lidí… Jako starší muž cestuje Juan na Filipíny, ale cestují s ním i jeho sny a vzpomínky. Jak stárneme, žijeme často ve snech a vzpomínkách intenzivněji než v přítomnosti. Nejnovější Irvingův román je příběhem o tom, co se přihodí Juanovi na Filipínách: kde se minulost srazí s jeho budoucností.


...lice Záhadných tajemství nebyla tak strhující jako Pravidla moštárny nebo Modlitba za Owena Meanyho, ale rozhodně mě nezklamala ... Ulice Záhadných tajemství - Slevkupectvi.cz ... . Souhlasím s komentářem, který napsal někdo přede mnou: Pokud Irvinga rádi nemáte, nebudete mít rádi ani tuto knihu. Ulice Záhadných tajemství Autor: Irving, John Nakladatel: Odeon EAN: 9788020717009 ISBN: 978-80-207-1700-9 Originál: Avenue of Mysteries Překlad: Trávníčková, Libuše a Trávníček, Luboš Popis: 1× kniha, vázaná, 528 stran, česky Rozměry: 13 × 20,7 cm Rok vydání: 2016 (1. vydání) Kniha "Ulice Záhadných tajemství" je zatím asi nejslabší dílo Johna Irvinga.. Prvky jeho tvorby jsou zde patrné, ale ... Ulice Záhadných tajemství - John Irving | KOSMAS.cz - vaše ... ... . vydání) Kniha "Ulice Záhadných tajemství" je zatím asi nejslabší dílo Johna Irvinga.. Prvky jeho tvorby jsou zde patrné, ale ne v takovém množství, které bych očekávala.. Tematicky lehce připomínala (náboženství, víra, Marie apod.) jiného spisovatele Paula Coelha.. Myslím, že mi vadí dvě roviny vypráv...SOUVISEJÍCÍ KNIHY