Pohodový plán

Pohodový plán - Kate Faithfull-Williamsová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Kate Faithfull-Williamsová,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohodový plán.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pohodový plán ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kate Faithfull-Williamsová,. Číst Pohodový plán Online je nyní tak snadné!

POPIS


Trenér celebrit Dalton Wong a publicistka Kate Faithfull-Williamsová s nadhledem a pozitivním přístupem ukazují, jak během 15 minut denně proměnit tělo a mysl jednou provždy. Doporučují prospěšné i příjemné aktivity od krátkých posilovacích sestav až po zdravější úpravu oblíbených pokrmů. Pohodový plán je plný praktických rad, díky nimž se zbavíte stresu a únavy. Zhubnete, ale především si natrvalo zlepšíte náladu. Dalton Wong je jedním z nejvyhledávanějších osobních trenérů na světě. Mezi jeho klienty patří úspěšní herci jako Jennifer Lawrencová, Amanda Seyfriedová nebo Kit Harington. Kate Faithfull-Williamsová je publicistka zaměřující se na zdraví a fitness. Píše pro Sunday Times, Observer, Daily Mail a časopisy pro ženy.


... plán Autor: Faithfull-Williamsová, Kate a Wong, Dalton Nakladatel: Dobrovský EAN: 9788073068240 ISBN: 978-80-7306-824- Originál: The Feelgood Plan Překlad: Jícha, Jan Popis: 1× kniha, brožovaná, 224 stran, česky Rozměry: 18,8 × 23,4 cm Rok vydání: 2016 (1 ... Narigua House by P+0 Architecture - YouTube ... . vydání) Tento plán je určen pro ty, kteří už trochu běhají a přemýšlí, že by si zkusili zaběhnout delší závod. Půlmaraton se běží na vzdálenost (21,0975 m), kterou by měl uběhnout každý. Je to ale závod, který si už vyžaduje přípravu. Hlavně proto aby ses netrápil/a a závod si užil/a. Pohodový plán (Zdraví) - Trenér celebrit Dalton Wong a publicistka Kate ... Pohodový plán - recenze - Nakladatelství Beta ... . Půlmaraton se běží na vzdálenost (21,0975 m), kterou by měl uběhnout každý. Je to ale závod, který si už vyžaduje přípravu. Hlavně proto aby ses netrápil/a a závod si užil/a. Pohodový plán (Zdraví) - Trenér celebrit Dalton Wong a publicistka Kate Faithfull-Williamsová s nadhledem a pozitivním přístupem ukazují, jak během 15 minut denně proměnit tělo a mysl jednou provždy. Doporučují prospěš...SOUVISEJÍCÍ KNIHY