Kyberbouře

Kyberbouře - Mather Matthew | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Mather Matthew
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kyberbouře.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kyberbouře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mather Matthew. Číst Kyberbouře Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když v běhu dní zachytíme spojení slov jako virus-banka-mail, obvykle zbystříme. Kdo se nám má co šťourat v soukromí, že? Jenže… Když začnou světová internetová média chrlit čím dál absurdnější zprávy o katastrofách a kolabující kybersvět křiví pohled na realitu, Mike Mitchell, průměrný Newyorčan, který se zrovna snaží zachránit si manželství, najednou zjišťuje, že tady už nejde jen o nějaký nabouraný účet. A když pak série sněhových bouří odřízne New York od zbytku světa, stane se z města ledová hrobka, kde už se nedá nikomu věřit a nic už není takové, jak to vypadá. Někdy ty nejhorší bouře nevyvolá matka příroda a někdy ty nejhorší noční můry nejsou ty, z nichž se můžeme probudit…Technothriller Kyberbouře ocení fanoušci Michaela Crichtona a Toma Clancyho, stejně jako čtenáři knih Williama Gibsona a Neala Stephensona. Vychutnejte si pátrání po podstatě lidství ve světě, který se prolíná s kybersvětem a prožijte drsnou fikci krušné budoucnosti.


...le definition is - extravagant exaggeration (such as 'mile-high ice-cream cones') ... Hyperbole in The Raven | Study.com ... . How to use hyperbole in a sentence. Did You Know? Hyperbole definition, obvious and intentional exaggeration. See more. Hyperbole, derived from a Greek word meaning "over-casting," is a figure of speech that involves an exaggeration of ideas for the sake of emphasis. It is a device that we employ in our day-to-day speech. For instance, when you meet a friend after a long time, you say, "It's been age ... Hyperbole | Definition of Hyperbole by Merriam-Webster ... . For instance, when you meet a friend after a long time, you say, "It's been ages since I last saw you." Define hyperbole. hyperbole synonyms, hyperbole pronunciation, hyperbole translation, English dictionary definition of hyperbole. an exaggeration used as a figure of speech: That dog's so ugly its face could stop a clock. Hyperbole (/ h aɪ ˈ p ɜːr b əl i /; Ancient Greek: ὑπε...SOUVISEJÍCÍ KNIHY