Jak to chodí v lidské hlavě: Psychologie pro děti

Jak to chodí v lidské hlavě: Psychologie pro děti - Petra Štarková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Petra Štarková
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak to chodí v lidské hlavě: Psychologie pro děti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak to chodí v lidské hlavě: Psychologie pro děti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petra Štarková. Číst Jak to chodí v lidské hlavě: Psychologie pro děti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Cílem knihy je zprostředkovat dětem co nejpřitažlivější formou základní povědomí o psychologii, a to tak, aby byly informace co nejsnáze pochopitelné i pro nejmladší čtenáře. Jednotlivé kapitoly se věnují například našemu vnímání, citům a pocitům, pozornosti, paměti, učení apod. Celým textem se prolíná příběh kluka Filipa, který tematicky a zábavnou formou doplňuje příslušné odborné informace. Čtenáře při četbě provází mozek Filipa – hlavního hrdiny. Kniha je určená především dětem školního věku, ale ocení ji i jejich rodiče a pedagogové. Petra Štarková je psycholožka, autorka článků, povídek, fejetonů a pohádek. Publikovala v řadě časopisů včetně Psychologie Dnes. Přednáší ve školách.


...Jak to chodí v lidské hlavě ... Používáme ve škole, jiná \"učebnice\" psychologie pro menší děti neexituje ... Jak to chodí v lidské hlavě - Psychologie pro děti ... ... . Štítky. pro děti pro děti od 9 let pro děti od 10 let psychologie populárně-naučné publikace duševní růst duševní zdrav ... V roce 2016 vyšla u nakladatelství Portál originální publikace s názvem Jak to chodí v lidské hlavě, která je pravděpodobně první učebnicí psychologie pro děti. Zábavnou a srozumitelnou formou předat dětem informace o fungování lidského mozku a o zákonitostech lidské p ... Jak to chodí v lidské hlavě - Petra Štarková | KOSMAS.cz ... ... . Zábavnou a srozumitelnou formou předat dětem informace o fungování lidského mozku a o zákonitostech lidské psychiky. Jak to chodí v lidské hlavě Autor: Štarková, Petra Nakladatel: Portál EAN: 9788026210078 ISBN: 978-80-262-1007-8 Ilustrace: Drobný, Libor Popis: 1× kniha, vázaná, 95 stran, česky Rozměry: 20 × 23 cm Rok vydání: 2016 (1. vydání) Taky se ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY