Kouzelný míč: kreativní komiks

Kouzelný míč: kreativní komiks - Miloslav Švandrlík, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Miloslav Švandrlík,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kouzelný míč: kreativní komiks.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kouzelný míč: kreativní komiks ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloslav Švandrlík,. Číst Kouzelný míč: kreativní komiks Online je nyní tak snadné!

POPIS


Komiks autorů Jiřího Wintera – Neprakty a Miloslava Švandrlíka, dvou velkých postav československého výtvarného umění a literatury, v nevšední – kreativní podobě. Příběh o lásce k fotbalu, kdy trenér vlastnoručně ušije pro svůj tým “kouzelný” míč z kůže býčka Arnošta, věrného fanouška klubu Rapid Mrckov, “štiky čtvrté třídy”. Ten je odveden na jatka poté, co obrečí další prohru v řadě, protože borci nejsou ochotni trénovat – do páté třídy přeci již padnout nemohou… Příběh o tom, co vše je člověk ochoten udělat pro slávu svého klubu a také o tom, že nakonec je to stejně vždy jenom o poctivé práci a fotbalové dřině. Kreativní podoba knihy dává možnost čtenáři nejen přečíst celobarevný příběh a uložit knihu do knihovny, ale vyzkoušet si na vlastní kůži díky černobílé verzi a pracovní skice, jak složitě takový komiks vzniká a co všechno jeho tvorba obnáší. V humorném příběhu se objeví slavná jména československého i světového fotbalu 70. let minulého století (Josef Masopust, Ivo Viktor, Zdeněk Nehoda, Pelé, Gerd Müller, Helenio Herrera ad.). Rapid Mrckov díky svému Kouzelnému míči změří své síly s pražskými kluby Spartou, Slavií, Duklou, Bohemians a Viktoria Žižkov, do Mrckova je “fotbalovou sekcí” poslán prověřit kvality zázračného týmu Baník Ostrava.


...autorů Jiřího Wintera - Neprakty a Miloslava Švandrlíka, dvou velkých postav československého výtvarného umění a literatury, v nevšední - kreativní podobě ... Kniha Kouzelný míč - Miloslav Švandrlík, Jiří Winter ... ... . Příběh o lásce k fotbalu, kdy trenér vlastnoručně ušije pro svůj tým "kouzelný" míč z kůže býčka Arnošta, věrného fanouška klubu Rapid ... Komiks autorů Jiřího Wintera - Neprakty a Miloslava Švandrlíka, dvou velkých postav československého výtvarného umění a literatury, v nevšední - kreativní podobě. Příběh o lásce k fotbalu, kdy trenér vlastnoručně ušije pro svůj tým "kouzelný" míč z kůže býčka Arnošta, věrného fanouška klubu Rapid Mrckov ... K ... Kouzelný míč od Neprakty si můžete nejen přečíst, ale i ... ... . Příběh o lásce k fotbalu, kdy trenér vlastnoručně ušije pro svůj tým "kouzelný" míč z kůže býčka Arnošta, věrného fanouška klubu Rapid Mrckov ... Kreativní komiks Kouzelný míč je v tiskárně! Nemůžeme se dočkat a zkoušíme kreslit do archů zkušebního tisku. Komiks autorů Jiřího Wintera - Neprakty a Miloslava Švandrlíka, dvou velkých postav československého výtvarného umění a l...SOUVISEJÍCÍ KNIHY