Pohádka o Smolíčkovi

Pohádka o Smolíčkovi - Hana Zobačová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Hana Zobačová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohádka o Smolíčkovi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pohádka o Smolíčkovi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Zobačová. Číst Pohádka o Smolíčkovi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Bohatě ilustrovaná pohádka Karla Jaromíra Erbena upravená do podoby textu s piktogramy Příběh o bezstarostném Smolíčkovi, který se nechá zlákat jezinkami a hned několikrát poruší slib, který dal jelenovi, je v knize doprovázen velkými ilustracemi, ale také obrázky (tzv. piktogramy), které odrážejí podobu věty, a pomáhají tak pochopit a vnímat větnou stavbu, napomáhají v mluvení i čtení a podporují čtenářské i předčtenářské dovednosti. Každý slovní druh je označen jinou barvou (podstatná jména oranžově, slovesa zeleně atd.). Protože příběh pohádky je založen na opakování a obsahuje jednoduché básničky, umožňuje dětem rychlou orientaci v textu a dopřává jim možnost stavět věty, číst a rozumět celému příběhu s malým množstvím slov. Děti si tak mohou pohádku snadno přečíst samy, nebo díky obrázkům pomáhat ve čtení dospělému. Kniha je určena pro děti, jež milují příběhy a rády si čtou. Díky obrázkům lze knihu nabídnout už dvouletým dětem. Předložit ji právě proto ale lze také dětem s poruchou autistického spektra, dětem s dysfázií či jiným hendikepem, které komplikuje vnímat pohádky a příběhy „klasickým“ způsobem.


...KA O KOBLÍŽKOVI. - Duration: 7:02. Emil Zak 562,488 views ... Pohádka o Smolíčkovi Ivana Mládka, skeč Rybář Miroslava ... ... . 1 hodina Matýsek a Jája nejlepší | Kompilace: Helikoptéra, Klouzačka, Odtahový vůz, Duch ... O Smolíčkovi (Pohádka z okolí domažlického, již obyčejně matky neb chůvy dětem povídají.) Smolíček byl malý pacholíček a byl u jednoho jelena, který měl zlaté parohy. Jelen chodíval na pastvu, a vždycky když odcházel, přikazoval Smolíčkovi, aby zavřel a nikoho nepouštěl. Smolíček - animovaná pohádka, mluví V. Brodský, 197 ... Cz Pohádka: O Perníkové Chaloupce ... . Smolíček - animovaná pohádka, mluví V. Brodský, 1973 Večerníček a nejkrásnější pohádky. ... O Smolíčkovi - loutkové divadlo - Duration: 7:23. Pohádky pro děti 10,224 views. O Smolíčkovi Byl jednou jeden malý Smolíček pacholíček a ten bydlel u jelena, který se o něj staral. Vždy, když chodil jelen na pastvu, varoval Smolíčka, ať nikomu neotevírá. Smolíček vždy poslechl. Jednou, když se zase j...SOUVISEJÍCÍ KNIHY