Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou

Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou - Petra Nachtmanová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Petra Nachtmanová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petra Nachtmanová. Číst Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Simona nedávno opustila přítele, protože dál nehodlala trávit čas v nebezpečně vyzdobené ložnici. Jelena se už několik let věnuje raději své úspěšné cukrárně a vyrábění dortů než zkoumání opačného pohlaví. Poslední zkušenost ji totiž málem stála život, když se miláčkovi snažila splnit náročné tužby. Zanedlouho se Simona znovu zamiluje. Její láska vyprovokuje Jelenu k činům – také se chce zamilovat. A ne jen tak do někoho! Hodlá však svého budoucího muže pořádně prozkoumat dřív, než jí přichystá nějaké nemilé odhalení. Kvůli tomu je ochotna prolézat hluboké lesy, křoviska, šlapat desítky kilometrů po svých, přespávat pod převisy a vybírat ideála mezi nefalšovanými vyznavači ohňů. A Simona nesmí u ničeho chybět!


...ě s modrým nebem nad hlavou je lehoučkým čtením pro každého, kdo chce vyloženě oddechovku ... S andely nad hlavou | Sleviste.cz ... . Já jsem od knížky možná přece jen čekala trošku více po té vztahové stránce. A trošku mě mrzelo, že se v podstatě celý příběh odehrává na vandru. Přesněji na vandrech. Dokonce se k Vilémovi vnutila a šla s ním na posed. Představovala si, jaká to bude romantika - líbání, vášeň, všude kolem lesy. Místo představované romantiky Simona musela být zticha a nehnutě sedět, zatímco Vilém mž ... Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou - Petra Nachtmanová ... ... . Místo představované romantiky Simona musela být zticha a nehnutě sedět, zatímco Vilém mžoural dalekohledem po okolí. ... Název : Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou; Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou. kliknutím zvětšíte. ks. Kód: 0261506: Nakladatel: Mgr. Taťána Pikartová ... Všechny informace o pr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY