Magie změny

Magie změny - Ilona Andrews | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ilona Andrews
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Magie změny.pdf


Chcete si knihu přečíst?Magie změny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ilona Andrews. Číst Magie změny Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kate Danielsová a její druh Curran Lennart, bývalý Pán šelem, před časem odešli ze Smečky, a teď si zvykají na velmi odlišný styl života. I když jsou nadšení, že unikli vnitřním rozbrojům kožoměnců, vědí, že oddělit se od nich úplně zabere ještě nějaký čas. Když ale zjistí, že se jejich přítel Eduardo pohřešuje, začnou okamžitě vyšetřovat jeho zmizení. Jak se dostávají stále hlouběji do záležitostí žoldáků, zjišťují, že se Cech proměnil v peklo na zemi a že Eduardovy poslední zakázky byly mezi sebou propojené tím nejzlověstnějším způsobem Povstal prastarý nepřítel, a jedině Curran a Kate ho dokáží zastavit – než jejich město kousek po kousku rozboří.


...měny book. Read 2,239 reviews from the world's largest community for readers ... Magie změny - Ilona Andrews, 2016, pevná vazba s přebalem ... ... . Kate Danielsová a její druh Curran Lennart, bývalý Pán šelem, před č... Magie vítězí 2019; Magie mrtvých 2011; Magie útočí 2011; Magie střelného prachu 2014; Magie ničivá 2015; Magie změny 2016; všech 11 knih autora. Podobné knihy. Čtvrtý hrob pod nohama 2016; Kniha Magie změny je v Parametry produktu Kate Daniels 8 - Magie změny. Série. Kate Daniels. Díl v sérii. 8. Počet stran. 304. Překladatel. Ha ... Kate Daniels: Magie změny - Ilona Andrews | Databáze knih ... . Série. Kate Daniels. Díl v sérii. 8. Počet stran. 304. Překladatel. Hana Šimečková ... Kniha Snění temnoty: magie, sex a politika čelné představitelky hnutí wicca a významné politické aktivistky vystupující pod jm...SOUVISEJÍCÍ KNIHY