Rudá můra: Tajemný thriller v odlesku jantaru

Rudá můra: Tajemný thriller v odlesku jantaru - Sam Eastland | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Sam Eastland
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rudá můra: Tajemný thriller v odlesku jantaru.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rudá můra: Tajemný thriller v odlesku jantaru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sam Eastland. Číst Rudá můra: Tajemný thriller v odlesku jantaru Online je nyní tak snadné!

POPIS


Německá armáda se blíží k Leningradu a kromě běžného plenění a rabování odváží nalezená umělecká díla. Obraz můry, který Rusové najdou v kufříku důstojníka SS ze sestřeleného průzkumného letadla, nemá uměleckou ani historickou hodnotu, a přesto se zdá, že je pro Němce z nějakého důvodu mimořádně důležitý. Myslí si to i samotný Stalin, který vyšetřováním této záhady pověří svého nejlepšího vyšetřovatele – svérázného inspektora Pekkalu. Čtvrtý díl Eastlandovy „rudé“ série nás zavede do Kateřinského paláce, na místo, kam nechala dcera Petra Velikého umístit Jantarovou komnatu. Na místo, kde Pekkala žil v blízkosti cara jako jeho osobní detektiv, než jako miliony jiných skončil po revoluci v gulagu. Teď ho Stalin povolá, aby Jantarovou komnatu zachránil. Nebo ji přece jenom stačili Sověti před Němci ukrýt? Na Stalinův rozkaz se Pekkala vydává na území obsazené Němci, které tak důvěrně zná... Sam Eastland nelíčí jenom běsnění války nebo mrazivou atmosféru stalinského Ruska, kde je možné cokoliv. V kulisách skutečných historických událostí vás dokáže strhnout napínavým dějem.


...ůra Tajemný thriller v odlesku jantaru ... Rudá můra - Apokryf.cz ... . Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Rudá můra Autor: Eastland, Sam Nakladatel: XYZ EAN: 9788075053718 ISBN: 978-80-7505-371-8 Originál: The Red Moth Překlad: Podzimek, Jan Popis: Rudá můra (e-kniha) Tajemný thriller v odlesku jantaru PDF EPUB MOBI Sam Eastland • XYZ (2016) Rudá můra . 3,80 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Rudá můra Tajemný thriller v odle ... Rudá můra za 7,60€ | Gorila ... ... Rudá můra Tajemný thriller v odlesku jantaru . Sam Eastland; Sam Eastland . 5,0 . Sledovať autora . Cudzojazyčná literatúra Detektívky Trilery. Všetky knihy autora . XYZ, 2016. 5 hodín čítania. Vydavateľstvo XYZ, 2016. 4. ... Tajemný thriller v odlesku jantaru Německá armáda se blíží k Leningradu a kromě běžného plenění a rabování odváží nalezená umělecká díla. Obraz ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY