Meditační techniky: buddhistických a taoistických mistrů

Meditační techniky: buddhistických a taoistických mistrů - Daniel Odier | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Daniel Odier
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Meditační techniky: buddhistických a taoistických mistrů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Meditační techniky: buddhistických a taoistických mistrů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniel Odier. Číst Meditační techniky: buddhistických a taoistických mistrů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ezoterické techniky určené ke hledání božství obvykle zůstávají světu utajené – přechovávané v klášterech pouze pro ty nejasketičtější praktikující. Nyní Daniel Odier poté, co se sám ponořil do života a duchovních praktik buddhistických a taoistických klášterů na různých místech Indie, Nepálu, Srí Lanky, Thajska a Japonska, odhaluje učení předávaná mudrci, kteří jsou živoucím projevem svých tradic. Odier nahlíží za doktrínu, dogma a filozofická pojednání, které opomíjejí přímé prožitky praxe, a předkládá zde cestu k jádru náboženského prožitku, jak je možné jej objevit prostřednictvím meditace. Začíná s jednoduchými a základními kroky nezbytnými pro přípravu na meditaci a provádí čtenáře specifiky mentálních cvičení a vizualizací, které buddhističtí a taoističtí mistři používají po celé věky. Oddat se meditaci v tom smyslu, jak ji chápou buddhisté a taoisté, znamená pochopit, že každé vlákno naší bytosti je spojené se vším existujícím. Kniha Meditační techniky buddhistických a taoistických mistrů je cenným průvodcem pro všechny, kdo jsou na cestě k poznání.


...ční techniky buddhistických a taoistických mistrů ... Meditační techniky - Bylinky ... . ... techniky určené ke hledání božství obvykle zůstávají světu utajené - přechovávané v klášterech pouze pro ty nejasketičtější praktikující. Nyní Daniel Odier poté, co se sám ponořil do života a duchovních praktik buddhistických a taoistických ... Meditační techniky. Meditační techniky buddhistických a taoistických mistrů. Daniel Odier. Z angličtiny přeložil: Jaroslav Hol ... Meditační techniky -- buddhistických a taoistických mistrů ... . Daniel Odier. Z angličtiny přeložil: Jaroslav Holeček 2019. BUDDHISMUS 1. Příprava na meditaci Studium cesty a jasného pochopení Oddat se meditaci v tom smyslu, jak ji chápou buddhisté a taoisté, znamená pochopit, že každé vlákno naší bytosti je spojené se vším existujícím. Kniha Meditační techniky buddhistických a taoistických mistrů je cenným průvodcem pro všechny, kdo jsou na cestě k poznání. Meditační techniky buddh...SOUVISEJÍCÍ KNIHY