Věda - Víra - Věčnost: Za hranice vědy a náboženství

Věda - Víra - Věčnost: Za hranice vědy a náboženství - Marie Mihulová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Marie Mihulová,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Věda - Víra - Věčnost: Za hranice vědy a náboženství.pdf


Chcete si knihu přečíst?Věda - Víra - Věčnost: Za hranice vědy a náboženství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marie Mihulová,. Číst Věda - Víra - Věčnost: Za hranice vědy a náboženství Online je nyní tak snadné!

POPIS


Unikátní publikace se zabývá otázkami vědy i náboženství, a zároveň upozorňuje na jejich hranice, které si mnohdy samy vytvářejí. Poukazuje na jejich vliv v různých oblastech i perspektivy dalšího vývoje. Jednotlivá témata: paradoxy kvantové fyziky, záhady kosmu, nedostatky evoluční teorie, efektivnost školství, hranice vědecké medicíny, léčitelé a pavěda, mimotělní zkušenosti, znalosti starověkých civilizací, kosmické náboženství, tajemství lidského vědomí.


...Víra - Věčnost: Za hranice vědy a náboženství Marie Mihulová, Milan Svoboda Všechny informace o produktu Kniha Věda víra věčnost - Za hranice vědy a náboženství, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Věda víra věčnost - Za hranice vědy a náboženství ... Věda a víra | Knihy.ABZ.cz ... . Věda víra věčnost. vyšlo 2016. ZA HRANICE VĚDY A NÁBOŽENSTVÍ. M. Mihulová - M. Svoboda. Věda i víra představují cesty k poznání reality, jejíž jsme součástí. Obě při tom zjevně narážejí na hranice, které si částečně i samy vytvořily. Věčnost je nadčasová, multidimenzionální sféra obsahující ... Jednotlivá témata: paradoxy kvantové fyziky, záhady kosmu, nedostatky evoluční teorie, efektivnost školství, hranice vědecké medi ... Novinky « Nakladatelství santal ... . Obě při tom zjevně narážejí na hranice, které si částečně i samy vytvořily. Věčnost je nadčasová, multidimenzionální sféra obsahující ... Jednotlivá témata: paradoxy kvantové fyziky, záhady kosmu, nedostatky evoluční teorie, efektivnost školství, hranice vědecké medicí...SOUVISEJÍCÍ KNIHY