Mstitel

Mstitel - Jan-Erik Fjell | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jan-Erik Fjell
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mstitel.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mstitel ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan-Erik Fjell. Číst Mstitel Online je nyní tak snadné!

POPIS


Po policejní razii v nelegálním pokerovém klubu je jeden z hráčů a zároveň elitní vyšetřovatel Anton Brekke z Kriposu degradován na policejní oddělení ve Fredrikstadu. Tam se setkává se svým staronovým parťákem Magnusem Torpem a spolu s ním se během policejní hlídky jako první ocitají na místě vraždy. Vyšetřování postupně nabírá na obrátkách, když se ukáže, že se jedná o dílo sériového vraha. San Francisco 1961. Sedmnáctiletý norský rodák Daniel Larsen alias Danny přijíždí do federální věznice Alcatraz, kde si má odpykat doživotní trest za ozbrojenou loupež a pokus o vraždu policisty. O 33 let později navštěvuje Alcatraz mladý norský pár. Zde se setkávají s Američanem Williamem, jenž jim vypráví příběh o jejich krajanovi, kterého tam poznal. Existuje nějaké spojení mezi vraždami v Norsku a padesát let starým příběhem o Dannym? Anton se okamžitě chopí případu a možnosti návratu ke Kriposu. Jedná se o třetí detektivní román Jana Erika Fjella, jehož hlavní postavou je svérázný vyšetřovatel Anton Brekke. Přeložen byl do několika jazyků a získal cenu recenzentů a cenu knihkupců.


... Mstitel is a helicopter in Just Cause 3 ... Мститель 1 сезон все серии онлайн бесплатно в хорошем ... ... . It is a modern attack helicopter with a long tail and narrow front windows. It resembles the real life Kamov Ka-50, Ka-52 and Sikorsky S-97 Raider attack helicopters, but without the coaxial rotor, a different cockpit and a different tail rudder (lower side instead of upper side in the Ka-50). It also a bit resembles the EADS Sharc UAV, but ... Barood -1976 Mstitel is a 1959 Czechoslovak drama film directed by Karel Stekl ... Directed by Karel Steklý. With Rado ... Mstitel | (Mr. Vengeance Act II) | Online hra zdarma ... ... ... Directed by Karel Steklý. With Radoslav Brzobohatý, Ivanka Devátá, Jan Pivec, Libuse Ridelová. Directed by Edmond Keosayan. With Viktor Kosykh, Mikhail Metyolkin, Vasiliy Vasilev, Valentina Kurdyukova. A group of teenagers named "Imperceptible avengers" ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY