Cesta lebek: Warhammer

Cesta lebek: Warhammer - Josh Reynolds | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Josh Reynolds
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesta lebek: Warhammer.pdf


Chcete si knihu přečíst?Cesta lebek: Warhammer ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josh Reynolds. Číst Cesta lebek: Warhammer Online je nyní tak snadné!

POPIS


Gotrek a Felix: neopěvovaní hrdinové císařství, nebo jen obyčejní zloději a zabijáci? Pravda leží jako obvykle někde uprostřed a záleží zcela na tom, koho se zeptáte… Gotrek a Felix dorazí do trpasličí pevnosti na Karak Kadrinu a zjistí, že je obležená jedním z největších vojsk Chaosu, armádou náčelníka Garmra. Když král Ungrim Železná pěst promluví o legendární 'cestě lebek' a pokusu nenáviděného nepřítele otevřít bránu do říše Chaosu, Gotrek cítí, že ho očekává velký osud – i když možná ne takový, jaký by si sám zvolil. Zatímco králův vlastní syn vede vojsko Zabíječů, aby naplnilo prastaré proroctví, zdá se, že Garmr má vítězství na dosah ruky. Další z příběhů legendárních hrdinů Gotreka a Felixe ze světa Warhammeru.


...musím vytknout je číslování knížek, takže to přímo nesouvisí s autorem ... Reynolds Josh ... . Knížka je v českém překladu označena jako 13. díl o Gotrekovi a Felixovi, a to není pravda. Celá nová trilogie: Cesta lebek, Město Zatracených a Hadí královna se dějově nachází mezi 1 a 12 knížkou a časově nenavazují. 0 hodnocení Warhammer - Cesta lebek 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Gotrek a Felix: neopěvovaní hrdinov ... Warhammer: Cesta Lebek - Gotrek a Felix od 212 Kč - Heureka.cz ... . Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Gotrek a Felix: neopěvovaní hrdinové císařství, nebo jen obyčejní zloději a zabijáci? Pravda leží jako obvykle někde uprostřed a záleží zcela na tom, koho se zeptáte... Warhammer Cesta lebek. Josh Reynolds. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 3.3 z 5 hvězdiček 3 hodnocení čtenářů Kn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY