Bez slitování: Za každým tajemstvím se skrývají lži

Bez slitování: Za každým tajemstvím se skrývají lži - Tim Weaver | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Tim Weaver
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bez slitování: Za každým tajemstvím se skrývají lži.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bez slitování: Za každým tajemstvím se skrývají lži ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tim Weaver. Číst Bez slitování: Za každým tajemstvím se skrývají lži Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když Leonard Franks se svou ženou Ellie opustí hluk a shon Londýna, aby si užívali vysněného odpočinku v ústraní Dartmooru, všechno se zdá být dokonalé. Jenomže pak se jejich sen roztříští na kusy. Jednoho pozdního březnového odpoledne vyjde Leonard z domu, aby přinesl dříví na topení – a už se nevrátí. O devět měsíců později je stále ještě nezvěstný. Policejní vyšetřování uvázne na mrtvém bodě, a tak se Ellie s rodinou obrátí na soukromého vyšetřovatele Davida Rakera, který se specializuje na pátrání po zmizelých osobách. Nic jej ale nemůže připravit na to, co brzy zjistí. Za Franksovým zmizením se totiž skrývá hrozivé tajemství, pohřbené tak hluboko, že jej neměl nikdy nikdo objevit. Když Raker začne celou pavučinu lží pomalu rozplétat, ocitne se v nebezpečí nejen on, ale také všichni, na nichž mu záleží.


...tování Za každým tajemstvím se skrývají lži ... Vaše soutěže - Britský bestsellerista Tim Weaver na Světě ... ... . anglická literatura detektivka napětí Tim Weaver , překlad Kristýna Ševčíková Za každým tajemstvím se skrývají lži! Bez slitování… David Raker pomalu rozmotává klubko tajemství, lží a iluzí. Pátrání po jedné osobě ho dovede mnohem dál a odkryje mnohem horší tajemství, než si myslel. Velmi brzy zjišťuje, že po Leonardu Franksovi nepátrá sám. Ten někdo, kdo se ho také snaží najít je ... ... Za každým tajemstvím se skrývají lži | Chrudimka.cz ... . Ten někdo, kdo se ho také snaží najít je ... Weaver, Tim: Bez slitování Mladý britský autor se českým čtenářům představuje chytře vystavěným thrillerem, který relativizuje pozici oběti. Pátrání po záhadně zmizelém bývalém policistovi však kazí přespekulovaným závěrem. Bez slitování: Za každým tajemstvím se skrývají lži Tim Weaver Nakladatel: Mystery Press 2016 Bez slitování - Weaver Tim . Když Leonard Franks se svou ženou Ellie opu...SOUVISEJÍCÍ KNIHY