Dumasův klub: aneb Richelieuův stín

Dumasův klub: aneb Richelieuův stín - Arturo Pérez-Reverte | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Arturo Pérez-Reverte
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Dumasův klub: aneb Richelieuův stín.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dumasův klub: aneb Richelieuův stín ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Arturo Pérez-Reverte. Číst Dumasův klub: aneb Richelieuův stín Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na počátku byla vražda a rukopis jedné kapitoly Tří mušketýrů. Ověření pravosti rukopisu vezme nájemný lovec knih Lucas Corso jako melouch k větší zakázce: má vypátrat, který ze tří zdánlivě identických exemplářů vzácného tisku ze 17. století je pravý – a lze jím vyvolat ďábla. Corso se zprvu lehce přiživuje na závislosti těch, pro koho jsou knihy přímo drogou. Pak se však ocitne v osidlech tajemného plánu a čelí smrti, kterou začne kdosi rozsévat podle scénáře jak vystřiženého z Dumasových románů. Do cesty se Corsovi navíc postaví krásná dívka – anděl, či ďábel? Autor rozehrává umnou partii, v níž splývají hranice mezi literaturou, černou magií, hrou a realitou, a drží čtenáře v napětí až po překvapivý závěr. Dílo jednoho z nejčtenějších španělských spisovatelů zfilmoval Roman Polanski pod názvem "Devátá brána" s Johnym Deppem v hlavní roli.


...v klub aneb Richelieuův stín. Čtenářské recenze (1) Magazín OKO (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Knihy o filmu | Kinobox.cz ... . Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Děj románu tvoří dvě vlákna (odvozená od dvou literárních děl, jednoho reálného a druhého fiktivního), která se stále ... Dumasův klub aneb, Richelieuův stín dobrodružství magie mystika satanismus tajemno Arturo Pérez-Reverte , překlad Anežka Charvátová Kniha: Dumasův klub -- aneb Richelieuův stín - Arturo Pérez-Reverte Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Vážení čtenáři, děkujeme vám za trp ... Dumasův klub - Knihkupectví Luxor ... . Vážení čtenáři, děkujeme vám za trp...SOUVISEJÍCÍ KNIHY