Naschválníčci

Naschválníčci - František Nepil | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
František Nepil
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Naschválníčci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Naschválníčci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor František Nepil. Číst Naschválníčci Online je nyní tak snadné!

POPIS


Že jste naschválníčky ještě neviděli? Kdopak by je viděl! Naschválníčků je tolik, že se nedají ani spočítat. Jsou například naschválníčci domácí – ti vám poschovávají kdeco, a vy to pak ne a ne najít. Pak jsou naschválníčci školní. Ti například přivedou ke dveřím někoho z učitelů, zrovna když chodíte po lavicích. Škudibík a Mezulán jsou naschválníčci táboroví a většinu času prospí. Jakmile ovšem uslyší řinčení stanových kolíků a kouzelné slovíčko „tábor“, jsou okamžitě na nohou. Žít s nimi není vůbec lehké – neustále hledají způsoby, jak vás potrápit nebo napálit, čímž často vznikají situace, kdy se všichni můžou potrhat smíchy – kromě vás, samozřejmě! Jaké je poslání táborových naschválníčků, to vám v téhle knížce prozradí František Nepil. A jemu můžete věřit. Jako spisovatel se znal s mnoha důležitými osobnostmi z říše pohádek a jako skaut věděl, jak to na táboře chodí. A kniha pobaví i rodiče – až ji dočtou, pochopíte ledacos, co jim dříve bývalo na táboře záhadou.


...aschválníčci. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Nepil: Dětem (CD-MP3) - František Nepil, Různí interpreti ... ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Naschválníčků je tolik, že se nedají ani spočítat. Jsou například naschválníčci domácí - ti vám poschovávají kdeco - a vy to pak ne a ne najít. Pak jsou naschválníčci školní. Ti například přivedou ke dveřím někoho z učitelů, zrovna když ... František Nepil | OSOBNOSTI.cz ... . Pak jsou naschválníčci školní. Ti například přivedou ke dveřím někoho z učitelů, zrovna když chodíte po lavicích. Š kudibík a Mezulán jsou naschválníčci ... Jsou například naschválníčci domácí - ti vám poschovávají kdeco, a vy to pak ne a ne najít. Pak jsou naschválníčci školní. Ti například přivedou ke dveřím někoho z učitelů, zrovna když chodíte po l...SOUVISEJÍCÍ KNIHY