Neznámá moc Luny v kostce

Neznámá moc Luny v kostce - Johanna Paunggerová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Johanna Paunggerová,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Neznámá moc Luny v kostce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Neznámá moc Luny v kostce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Johanna Paunggerová,. Číst Neznámá moc Luny v kostce Online je nyní tak snadné!

POPIS


MĚSÍC DO KAPSY. Už naši předkové si byli vědomi vlivu měsíčních rytmů a jejich významu pro náš každodenní život. Věděli, že nezáleží jen na schopnostech a prostředcích, ale i na správném okamžiku, který pro své konání zvolíme. A postupem času přišli na nejrůznější metody jak tento okamžik rozpoznat. Získané vědomosti se po staletí doplňovaly a předávaly z generace na generaci. Úspěšná dvojice nám známých autorů shrnula základní informace, abyste měli praktické rady neustále po ruce!


...y informace o produktu Kniha Neznámá moc Luny v kostce, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Neznámá moc Luny v kostce ... Neznámá moc Luny v kostce - Thomas Poppe; Johanna ... ... . Neznámá moc Luny v kostce Autor: Paunggerová, Johanna a Poppe, Thomas Nakladatel: Knižní klub EAN: 9788024252124 ISBN: 978-80-242-5212-4 Originál: Vom richtigen Zeitpunkt Překlad: Pscheidtová, Blanka Popis: 1× kniha, vázaná, 136 stran, česky Rozměry: 11 × 17 cm ... 164 Kč Neznámá moc Luny v kostce - Paunggerová Johanna, Poppe Thomas. MĚSÍC DO KAPSY Už naši předkové si byli vědomi vlivu měsíční ... Kniha Neznámá moc Luny v kostce - Thomas Poppe, Johanna ... ... ... 164 Kč Neznámá moc Luny v kostce - Paunggerová Johanna, Poppe Thomas. MĚSÍC DO KAPSY Už naši předkové si byli vědomi vlivu měsíčních rytmů a jejich významu pro náš každodenní život. Věděli, že nezáleží jen na schopnostech a p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY