Sedmero bolestí víry

Sedmero bolestí víry - Petr Vrbacký | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Vrbacký
DIMENZE
2,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sedmero bolestí víry.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sedmero bolestí víry ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Vrbacký. Číst Sedmero bolestí víry Online je nyní tak snadné!

POPIS


„Radujte se stále v Pánu, opakuji: Radujte se!“ (Flp 4,4) Není snad křesťana neznalého tohoto apoštolského povzbuzení. Ovšem zrovna tak neexistuje věřící, jehož život by byl jen růžencem nekonečných radostí. Víra může trpět bolestmi: bolestí z nezdarů, ze vztahů, z lidí, z církve - a nejvíce z hříchů… Nad těmito bolestmi, ale také nad tím, jak se s nimi vyrovnávat, se autor zamýšlí. Petr Vrbacký Farář Římskokatolické farnosti u kostela sv. Tomáše v Brně. Nyní je pověřen službou spirituála Teologického konviktu v Olomouci. Autor knih - Těšit se je nejlepší a Šeptáno do vrby.


...edáte Sedmero bolestí víry od Petr Vrbacký? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Vrbacký Petr - iKarmel.cz ... . 33 prodejen po celé ČR Sedmero bolestí víry. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Sedmero bolestí víry. Autor: Petr Vrbacký Vydavateľstvo: Nakladatelství Cesta 2016 EAN: 978807295203 ... Sedmero bolestí víry :: Gloria Uherský Brod ... . ... Sedmero bolestí víry. Autor: Petr Vrbacký Vydavateľstvo: Nakladatelství Cesta 2016 EAN: 9788072952038 "Radujte se stále v Pánu, opakuji: Radujte se!" (Flp 4,4) Není snad křesťana neznalého tohoto apoštolského povzbuzení. Sedmero bolestí víry(...SOUVISEJÍCÍ KNIHY