Papírový drak

Papírový drak - Zdeněk K. Slabý | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk K. Slabý
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Papírový drak.pdf


Chcete si knihu přečíst?Papírový drak ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk K. Slabý. Číst Papírový drak Online je nyní tak snadné!

POPIS


Příběh o papírovém drakovi, ze kterého se stal drak opravdový, měl původně vyjít v nakladatelství Albatros v roce 1968. Už byly připraveny ilustrace, text už byl poslán do tiskárny, jenomže najednou se nesměl dostat ke čtenářům. Proč? Až k ději dospějete k místu, kde vojáci střílejí na muzeum, asi se nad tím nepodivíte. I takové útoky vojáků patří do pohádek. Jenomže v době, kdy knížka málem vyšla, do Prahy přijely cizí tanky a cizí vojáci skutečně na muzeum stříleli, jak to autor už předem napsal, jako by to předvídal. A tak se mu rukopis vrátil, protože ho ti cizí vojáci (a jejich domácí přátelé) asi považovali za provokaci. A odpočíval v zásuvce psacího stolu. Až po dlouhých letech ho tam autor znovu našel a poslal znovu do nakladatelství. A protože se dohledaly i původní ilustrace Václava Sivka, může tato humorná pohádka po více než 45 letech konečně vyjít. Její autor Zdeněk K. Slabý patří k našim významným autorům knih pro děti. Má jich na kontě téměř čtyřicet, a patří mezi ně takové zvučné tituly jako Bukukururuna, Dívka z Černé věže, Tři banány či Pohádkový detektiv. S Dagmar Lhotovu též spolupracoval na populárním kresleném seriálu o kocouru Vavřincovi a jeho přátelích.


... na stránkách tiskárny a coypshopu v Hodoníně - studia Papírový drak ... Papírový drak - Předškoláci - omalovánky, pracovní listy ... ... . Na trhu v oblasti propagace a kopírování působíme už skoro 20 let. Díky zkušenostem, které jsme za tu dobu získali, nabízíme široké spektrum služeb, jenž uspokojí i náročnější zákazníky. 465 Obrázky zdarma z Papírový Drak. 125 146 13. Papírový Drak Matka. 38 32 2. Papírový Drak Obloha. 27 63 2. Akce Kite Surfing. 20 29 7. Papírový Drak Obloha. 70 93 5. Společnost ... studio Papírový drak ... . Akce Kite Surfing. 20 29 7. Papírový Drak Obloha. 70 93 5. Společnost LAW CZ s.r.o., Lawshop.cz - kancelářské vybavení. Jemné toaletní mýdlo. Šetrně odstraňuje nečistoty z pokožky, udržuje ji vláčnou a svěží.Optimálně pečuje o pokožku celého těla. Besídka v MŠ Zádveřice - drak. Categ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY