Vše, co jsme si nikdy neřekli

Vše, co jsme si nikdy neřekli - Celeste Ng | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Celeste Ng
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vše, co jsme si nikdy neřekli.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vše, co jsme si nikdy neřekli ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Celeste Ng. Číst Vše, co jsme si nikdy neřekli Online je nyní tak snadné!

POPIS


Lydia je mrtvá. To ale zatím nevědí… Šestnáctiletá Lydia (prostřední a nejoblíbenější ze tří dětí) se musí vyrovnávat s tlakem rodičů, kteří si chtějí splnit vlastní nenaplněné sny a touhy o společenské kariéře. Její otec pochází z uzavřené komunity první americké generace čínských přistěhovalců, matka je obyčejná americká žena, které se nepodařilo stát se lékařkou. Když je jednoho dne Lydia nalezena utonulá uprostřed jezera, nikdo nedokáže pochopit, jak a proč se to stalo. Začíná vyšetřování, ve kterém si paradoxně nejvíce zdravého rozumu zachovává nejmladší z dětí – dcera Hannah… Znepokojující a tragický příběh čínsko-americké rodiny žijící na předměstí Ohia získal prestižní ocenění Kniha roku obchodu Amazon za rok 2014.


...o jsme si nikdy neřekli pro mě bylo opravdovým čtenářským zážitkem a jsem přesvědčena, že mi tato kniha hodně dala i do budoucna! josefina_silena ... Kniha: Vše, co jsme si nikdy neřekli - Celeste Ng | Knihy ... ... . 2 04. května. Jednoduché a srozumitelné čtení o složitých problémech rodiny, která žije v době, kdy se lidé teprve učí být tolerantní k menšinám a kdy ženy ... Vše, co jsme si nikdy neřekli je jako písnička, na jejíž poslech se musíte soustředit, protože když si ji pustíte jen jako kulisu, unikne vám spousta geniálních momentů. Vše, co jsme si nikdy neřekli zachycuje střípky všedních i zcela šokujících momentů z života čínsko-americké rodiny, která žije na předměst ... Vše, co jsme si nikdy neřekli / Nejlevnější knihy ... . Vše, co jsme si nikdy neřekli zachycuje střípky všedních i zcela šokujících momentů z života čínsko-americké rodiny, která žije na předměstí ... Kupte knihu Vše, co jsme si nikdy neřekli (Celeste Ng) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtět...SOUVISEJÍCÍ KNIHY