Překlapy a přehmaty / Typos and Stumbless: Markéta Magidová

Překlapy a přehmaty / Typos and Stumbless: Markéta Magidová - Karina Kottová (ed.), | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Karina Kottová (ed.),
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Překlapy a přehmaty / Typos and Stumbless: Markéta Magidová.pdf


Chcete si knihu přečíst?Překlapy a přehmaty / Typos and Stumbless: Markéta Magidová ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karina Kottová (ed.),. Číst Překlapy a přehmaty / Typos and Stumbless: Markéta Magidová Online je nyní tak snadné!

POPIS


Po Domácím slovníku a Překladu vydává nakladatelství PositiF třetí autorskou knihu Překlapy a přehmaty současné české umělkyně Markéty Magidové. Autorka zde intermediálně propojuje literární texty, fotografie, divadlo, současný tanec a grafická schémata. Překlepy při psaní i chybné prostorové úkony – přehmaty – vyjadřují napětí generované tlakem na efektivitu práce. Hlavním tématem se stává pracovní prostředí, ať už v prostoru firemní kultury, veřejné instituce nebo v kulturním provozu – požadavky na výkon, vztah nadřízených a podřízených, vznik a vývoj stresu, elektronická komunikace, prokrastinace, konkurzy, psaní CV a motivačních dopisů, předpisy. Publikace byla podpořena Ministerstvem kultury ČR, Státním fondem kultury ČR a vznikla ve spolupráci s INI Gallery.


...y a přehmaty / Typos and Stumbless Autor: Magidová, Markéta Editor: Kottová, Karina Nakladatel: PositiF EAN: 9788087407172 ISBN: 978-80-87407-17-2 Popis: 1× kniha, kroužková, 208 stran, česky, anglicky Rozměry: 19 × 21 cm Rok vydání: 2015 (1 ... Celistvost celku | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . vydání) Jazyk: Kniha: Překlapy a přehmaty / Typos and Stumbless -- Markéta Magidová - Markéta Magidová; Karina Kottová Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Markéta Magidová Markéta Magidová Přihlašte se nebo registrujte a přidejte si autora do oblíbených. POUŽITÉ FILTRY. Vyčistit všechny filtry. KATEGORIE . beletrie; naučná a odborná ... Překlapy a přehmaty / Typos and Stumbless Markét ... Magidová, Markéta : Překlepy a přehmaty ... . Markéta Magidová Markéta Magidová Přihlašte se nebo registrujte a přidejte si autora do oblíbených. POUŽITÉ FILTRY. Vyčistit všechny filtry. KATEGORIE . beletrie; naučná a odborná ... Překlapy a přehmaty / Typos and Stumbless Markéta Magidov ... Autorská ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY