Běhej s námi: všechno, co potřebujete vědět o běhání

Běhej s námi: všechno, co potřebujete vědět o běhání - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Běhej s námi: všechno, co potřebujete vědět o běhání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Běhej s námi: všechno, co potřebujete vědět o běhání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Běhej s námi: všechno, co potřebujete vědět o běhání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Začínáte běhat a neradi byste skončili hned po týdnu? Chcete se vyhnout nejčastějším chybám, které odradí většinu začátečníků? Rádi byste běháním zhubli a hledáte tréninkový plán na míru vašim zkušenostem, věku i kondici? Nevíte, jaké vybavení se opravdu vyplatí koupit a co je jen vyhazování peněz? Nový bookazine Marianne Běhej s námi vám poradí se všemi otázkami, se kterými si nevíte rady. Navíc přináší rozhovor s výživovým poradcem Petrem Havlíčkem, běžeckou legendou Milošem Škorpilem, ale i inspirativní příběhy začátečníků a milovníků běhu.


...námi: všechno, co potřebujete vědět o běhání ... Jak běhat bez puchýřů | Běhej srdcem ... . ... Běhej s námi všechno, co potřebujete vědět o běhán ... Běhej s námi Nakladatel: Burda EAN: 9788087575550 ISBN: 978-80-87575-55- Popis: 1× kniha, flexi, 96 stran, česky Rozměry: 21,5 × 30,3 cm Nový bookazine Marianne Běhej s námi vám poradí se všemi otázkami, se kterými si nevíte rady. Navíc přináší rozhovor s výživovým poradcem Petrem Havlíčkem, běžeckou legendou Milošem Škorpilem, ale i inspirativní příběhy začátečníků a milovníků běhu. (všechno, co potřebujete vědět o běhání) Kn ... Běhej s námi: Všechno co potřebujete vědět o běhání ... ... . (všechno, co potřebujete vědět o běhání) Kniha Běhej s námi: Všechno co potřebujete vědět o běhání na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Běhej s námi: Všechno co... Všechno co potřebujete vědět o běhání. ... Nový bookazine Marianne Běhej s námi vám poradí se v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY