Luna a ryba

Luna a ryba - Lisa Aisato | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lisa Aisato
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Luna a ryba.pdf


Chcete si knihu přečíst?Luna a ryba ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lisa Aisato. Číst Luna a ryba Online je nyní tak snadné!

POPIS


Bohatě ilustrovaná dětská kniha Luna a ryba vás zavede do snového světa malé holčičky. Její dětská duše a dobré srdce vám budou průvodcem v laskavém příběhu o ztracené rybě, která potřebuje pomoct s návratem domů. Netradičně pojatý děj vyprávějí bohaté celostránkové ilustrace. Kniha ve vás zanechá neobyčejně laskavý dotek dětského světa. Luna a ryba je příběhem o porozumění, respektu a vnímání odlišností v dnešním hektickém světě.


... ryba je příběhem o porozumění, respektu a vnímání odlišností v dnešním hektickém světě ... Luna a ryba od 148 Kč - Heureka.cz ... . Sdílet 0. kategorie Knihy » Dětská literatura » Knihy pro školáky » Příběhy pro děti » Světové příběhy pro děti. Nakladatel Drobek datum vydání 30.10.2019 isbn 978-80-7585-669-2 ... Luna a ryba Autor: Aisato, Lisa Nakladatel: Drobek EAN: 9788075856692 ISBN: 978-80-7585-669-2 Originál: En fisk til Luna Překlad: Pokorný, Tomáš Popis: 1× kniha, vázaná, 40 stran, česky Rozměry: 19 × 24,5 cm Rok vydání: 2019 Bohatě ilustrovaná dětská kniha Luna a ryba vás zavede do snového světa malé holčičky. Její dětská duše a dobré srdce vám budou průvodcem v laskavém příběhu o ztracené rybě, ... Luna a ryba - Aisato Lisa | Artforum - dobrodružstvo myslenia ... . Její dětská duše a dobré srdce vám budou průvodcem v laskavém příběhu o ztracené rybě, která potřebuje pomoct s návratem domů. ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY