Všechna moje strašidla - Tajemství strašidelného zámku

Všechna moje strašidla - Tajemství strašidelného zámku - Thomas Brezina | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Thomas Brezina
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Všechna moje strašidla - Tajemství strašidelného zámku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Všechna moje strašidla - Tajemství strašidelného zámku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Thomas Brezina. Číst Všechna moje strašidla - Tajemství strašidelného zámku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Max je na první pohled obyčejný desetiletý kluk, který to nemá snadné. Ve škole se mu spolužáci posmívají, že je srab, a starší sestra Dodo mu dělá ze života peklo. To vše se změní, když se čirou náhodou seznámí s tajemnými obyvateli opuštěné pouťové atrakce. Ve zchátralém strašidelném zámku totiž bydlí opravdová strašidla! Skrývají se před nebezpečnou Karlou Čmuchalovou, která je chce vyslídit a pochytat do své show. Max se s nimi skamarádí a stanou se z nich skvělí přátelé. Jenže atrakce se má bourat. Je třeba vymyslet záchrannou akci!


...a moje strašidla - Tajemství strašidelného zámku; Listování ... Všechna moje strašidla - Strašení na jedničku | Dumknihy ... ... . Všechna moje strašidla - Tajemství strašidelného zámku Thomas Brezina. 5,0 ( 1) Max má prima kamarády. Na tom by nebylo nic divného, kdyby těmi kamarády nebyla děsivá strašidla! 1. díl nové série od oblíbeného autora Thomase Breziny. Všechna moje strašidla - Tajemství strašidelného zámku Autor: Brezina, Thomas Nakladatel: Fragment EAN: 9788025326725 ISBN: 978-80-253-2672-5 Originál: Das Geheimnis der grünen Geisterbahn Ilustrace: Tambuscio, Pablo Popis: 1× kniha, vázaná, 200 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: Tajemství strašidelného zámku kniha od: Thomas Brezina. ... Ve zchátralém strašidelném zámku totiž bydlí opravdov ... Všechna moje strašidla: Tajemství strašidelného zámku ... ... . ... Ve zchátralém strašidelném zámku totiž bydlí opravdová strašidla! Skrývají se před neb...SOUVISEJÍCÍ KNIHY