Pekelná síra

Pekelná síra - Lincoln Child, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lincoln Child,
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Pekelná síra.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pekelná síra ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lincoln Child,. Číst Pekelná síra Online je nyní tak snadné!

POPIS


Paznecht vypálený do zdi… Zápach síry ve vzduchu… Přišel si ďábel pro to, co mu náleží? Za dveřmi skvostného sídla v Hamptonu objeví zvláštní agent FBI Pendergast příšerný zločin, hrůzná jatka zdánlivě nadpřirozeného původu. Doutnající ostatky nechvalně proslulého uměleckého kritika Jeremyho Grovea a roztavený kříž, který mu vypálil znamení na hrudi, se našly v zamčené a zabarikádované podkrovní místnosti. Otisk kopyta na prknech podlahy a zápach pekelné síry připomínají legendární hrůzostrašné příběhy těch, kdo uzavřeli smlouvu s ďáblem. Pendergast ve spolupráci s policisty Vincentem D´Agostem a Laurou Haywardovou pročesává New York v naději, že najde jednoduché vysvětlení: zloduchem je jen člověk. Ale jejich hledání je vede přes exkluzivní kluby a luxusní ateliéry na Manhattanu až do rozpadajícího se, legendami opředeného hradu na italském venkově, kde před třiceti lety čtyři muži kouzlem přivolali něco… nepopsatelného.


...kelná síra Přidat komentář. TeaPeter ... Pekelná síra / Pendergast (5) --- LEGIE - databáze knih ... ... . 01. května. Velmi, velmi dobré. Už se těším, až se v nějakém dalším díle dočtu vysvětlení toho neotřelého konce. ... Všechny informace o produktu Kniha Pekelná síra, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Pekelná síra. Pekelná síra od 218 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Pekelná síra je kniha, která ve vás ... Pendergast: Pekelná síra - Lincoln Child | Databáze knih ... . Pekelná síra je kniha, která ve vás skutečně probudí nejistotu a donutí vás zamyslet se nad možností, že by mohl existovat ďábel. Opět úžasně promyšlený případ, který vás vtáhne do děje a vy ve dne i v noci budete přemýšlet nad tím, kdo a proč by to mohl dělat a jak na...SOUVISEJÍCÍ KNIHY