Bůh milosrdný, nebo trestající?

Bůh milosrdný, nebo trestající? - Gabriela Ivana Vlková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Gabriela Ivana Vlková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bůh milosrdný, nebo trestající?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bůh milosrdný, nebo trestající? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gabriela Ivana Vlková. Číst Bůh milosrdný, nebo trestající? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Stránky Starého zákona se doslova hemží krutostí. Snad by se to dalo ještě nějak skousnout, kdyby se jednalo pouze o činy zlovolných lidí, kteří se Bohu vzpírají. Jenže ve Starém zákoně je to sám Bůh, kdo velmi často jedná tvrdě! Není proto divu, že občas bývá zdůrazňován kontrast: Bůh Starého zákona trestá, jeví se jako krutý, zatímco Bůh Nového zákona odpouští, tedy je milosrdný. Ale je tomu tak doopravdy? … Nebylo by dobré důkladněji ověřit, jak tomu s jeho milosrdenstvím v Písmu vlastně je? (z autorčina úvodu)


...osrdný, nebo trestající? Autor: Vlková, Gabriela Ivana Nakladatel: Karmelitánské nakladatelství EAN: 9788071957478 ISBN: 978-80-7195-747-8 Popis: 1× kniha, brožovaná, 64 stran, česky Rozměry: 10 × 16,5 cm Rok vydání: 2016 (1 ... Kniha - Bůh milosrdný, nebo trestající? - Gabriela Ivanova ... ... . vydání) Milosrdný nebo trestající Bůh? 7. 11. 2014. V nejbližší pátek si budou evangelíci připomínat výročí počátku německé reformace. V některých zemích mají protestantští křesťané v Den reformace volno a věnují se oslavám. Den reformace připadá na den, kdy teolog Martin Luther dal vyvěsit dne 31. října 1517 na ... Kniha Bůh milosrdný, nebo trestající? Přidat komentář. mirektrubak. 2 11.07.2019 „Boží milosrdenství, o němž se Starý zákon ... Bůh milosrdný, nebo trestající? - Paulinky.cz ... . Den reformace připadá na den, kdy teolog Martin Luther dal vyvěsit dne 31. října 1517 na ... Kniha Bůh milosrdný, nebo trestající? Přidat komentář. mirektrubak. 2 11.07.2019 „Boží milosrdenství, o němž se Starý zákon tak často zmiňuje a s nímž počítá tedy není ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY