Zámek a klíč 2: Hlavohrátky

Zámek a klíč 2: Hlavohrátky - Joe Hill, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Joe Hill,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zámek a klíč 2: Hlavohrátky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zámek a klíč 2: Hlavohrátky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Joe Hill,. Číst Zámek a klíč 2: Hlavohrátky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tři sourozenci Zámkovi přežili strašlivý vražedný útok ve vlastním domě, který stál život jejich otce. Ve chvíli, kdy si začínají znova dávat dohromady své životy, objeví malý Bóďa starý klíč s naprosto neuvěřitelnou schopností. Co myslíte, že by se stalo, kdybyste dokázali překonat vlastní strach, zvládnout jakoukoliv dovednost nebo naučit se jakémukoliv druhu umění tak jednoduše, jako kdybyste otočili klíčem v zámku? Možná by vás to stálo život, zvlášť kdyby se do toho vložil Kulišák, zapřisáhlý nepřítel rodiny Zámkových. Druhý díl série Zámku a klíče scenáristy Joe Hilla, doprovozený halucinogenními kresbami Gabriela Rodrigueze, ve vás zanechá nezapomenutelný zážitek.


...vání hororu Zámek a klíč od syna Stephena Kinga ... Kniha: Zámek a klíč 2: Hlavohrátky (Joe Hill a Gabriel ... ... . Více na www.comicscentrum.cz. Zámek a klíč 2: Hlavohrátky (Locke & Key: Head Games) Vydalo nakladatelství Comics Centrum v pevné vazbě a v limitované edici (100 kusů) v roce 2013. Původně vyšlo jako čísla 1 až 6 (tvoří uzavřený příběh) v minisérii "Head Games" od ledna do července 2009 u IDW Publishing. Koupit Koupit eknihu. Limitovaná edice obsahuje: - kniha Zámek a klí ... Zámek a klíč 2 - Hlavohrátky - 2.vydání - Joe Hill ... ... . Limitovaná edice obsahuje: - kniha Zámek a klíč 2: Hlavohrátky ve vázané vazbě - obálku speciální edice - klíč Zjevný z oceli v sametovém černém váčku - klíč Lebeční z mědi v sametovém černém váčku - výtisk bude opatřen pořadovým číslem jednotlivých výtisků 1 až 100 - potvrzení pravosti limitované edice a klíč ů na ručním ... ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY