Symbolon: Hra rozpomínání - kniha + 78 karet

Symbolon: Hra rozpomínání - kniha + 78 karet - Peter Orban, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Peter Orban,
DIMENZE
8,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Symbolon: Hra rozpomínání - kniha + 78 karet.pdf


Chcete si knihu přečíst?Symbolon: Hra rozpomínání - kniha + 78 karet ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Orban,. Číst Symbolon: Hra rozpomínání - kniha + 78 karet Online je nyní tak snadné!

POPIS


SYMBOLON je předmět rozlomený na dvě části, které touží po opětovném splynutí v jeden celek. To je také cílem této hry: spojit vše, co je odmítnuto a potlačeno v našem podvědomí, s naším vědomím. SYMBOLON vám pomůže k rozpoznání, pochopení a přijetí všech vašich částí – vnitřních osobností– které neznáte a které vedou svůj vlastní život v temných chodbičkách a zákoutích vašeho nitra, kde bez zjevných příčin mnohdy ovlivňují a nepochopitelně přetvářejí váš život. SYMBOLON je vynikajícím nástrojem pro psychoterapii a poznání sebe sama. Každá karta představuje jednu vnitřní osobnost, její chování a motivy, a zároveň oblast, která volá po naší pozornosti a potřebuje světlo našeho vědomí. Nové kapesní vydání obsahuje sedmdesát osm karet (59 x 91 mm) a podrobnou příručku, ve které se dozvíte, co jednotlivé karty znamenají a jak s nimi pracovat.


...ymbolon hra rozpomínání - Kniha + 78 karet - Peter Orban; kolektiv ... Knihy hra - Heureka.cz ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. ... > Vykládací karty > Symbolon hra rozpomínání ... Symbolon: Hra rozpomínání - kniha + 78 karet Peter Orban, Thea Weller, Ingrid Zinnel Nakladatel: Synergie 2019 Symbolon - Vykládací karty (Hra rozpomínání) Peter Orban, Ingrid Zinnel, Thea Weller/ Synergie, 78 karet a kniha. Symbolon je předmět rozlomený na dvě části, které touží po ... Recenze čtenářů - nejnovější názory na knihy | Knihkupec.com ... . Symbolon je předmět rozlomený na dvě části, které touží po opětovném splynutí v jeden celek. To je také cílem této hry: spojit vše,... Symbolon - hra rozpomínání, kniha a 78 karet ... SYMBOLON je předmět rozlomený na dvě části, které touží po opětov...SOUVISEJÍCÍ KNIHY