Máme se bát Ruska?: Dramata a osudy největší země světa

Máme se bát Ruska?: Dramata a osudy největší země světa - Veronika Salminen | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Veronika Salminen
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Máme se bát Ruska?: Dramata a osudy největší země světa.pdf


Chcete si knihu přečíst?Máme se bát Ruska?: Dramata a osudy největší země světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Veronika Salminen. Číst Máme se bát Ruska?: Dramata a osudy největší země světa Online je nyní tak snadné!

POPIS


Veliké Rusko si skoro vášnivě přeje být velmocí, svírá je obava, že když je svět začne vnímat jinak, tak hrozí Ruské federaci problémy a možná i katastrofa. V Moskvě se často – a skoro tradičně – vždy báli nějakých potíží...Pokud někdo ruskou současnost chápe a dovede její rébusy se všemi historickými souvislostmi dešifrovat, pak je to autorka téhle knihy Veronika Salminen. Žije ve Finsku, odkud má do Ruska blízko. Byla tam mnohokrát a poznala ruskou realitu. Píše bez příkras a s nepopiratelnou touhou po objektivitě. Vidí Rusko takové, jaké opravdu je.


... bát Ruska? Autor: Salminen, Veronika Nakladatel: Daranus EAN: 9788087423905 ISBN: 978-80-87423-90-5 Popis: 1× kniha, vázaná, 352 stran, česky Rozměry: 14,5 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Máme se bát Ruska? - Dramata a osudy největší země světa ... ... . vydání) Kniha Máme se bát Ruska?: Dramata a osudy největší země světa na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Máme se bát Ruska?:... Žije ve Finsku, odkud má do Ruska blízko. Byla tam mnohokrát a poznala ruskou realitu. Píše bez příkras a s nepopiratelnou touhou po objektivitě. Vidí Rusko takové, jaké opravdu je. (dramata a osudy největší země světa) ... Mame se bat ruska dramata a osudy nejvetsi zeme sveta ... ... . Byla tam mnohokrát a poznala ruskou realitu. Píše bez příkras a s nepopiratelnou touhou po objektivitě. Vidí Rusko takové, jaké opravdu je. (dramata a osudy největší země světa) Veronika Salminen: Máme se bát Ruska? Dramata a osudy největší země světa , Daranus, Praha 2019, ISBN 978-80-87423-90-5. dějiny ,...SOUVISEJÍCÍ KNIHY