Průšvihy Billa Madlafouska

Průšvihy Billa Madlafouska - David Laňka | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
David Laňka
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Průšvihy Billa Madlafouska.pdf


Chcete si knihu přečíst?Průšvihy Billa Madlafouska ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Laňka. Číst Průšvihy Billa Madlafouska Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druhý díl úspěšných příběhů oblíbeného dětského hrdiny.Jestli něčemu vůbec nerozumím, tak tomu, proč se o nás děti rodiče pořád tak bojí, zvlášť když už nejsme žádné děti, ale skoro dospělí. Jako kdybychom se o sebe neuměli postarat nebo co. No řekněte sami, jestli je to spravedlivý, když vám jednou rodiče řeknou, že můžete hlídat mladší sestru, když oni si chtějí zajít na večeři do restaurace, ale pak za nima přijdete, že chcete spát u Madly ve stanu na zahradě u jejich domu, a hned začnou, že na to máte ještě času dost a že na takový věci jste ještě malí. A když jim na to řeknete: „Vždyť jste ale tuhle říkali, že už jsem velkej kluk,“ tak řeknou: „No jo, ale to bylo něco jinýho.“ Oblíbený hrdina dětské knihy Dobrodružství Billa Madlafouska a jeho přátelé Madla, Bedna a Bůček se vracejí v nové knize. Jsou o rok starší, a jako čtvrťáci už se cítí náležitě dospělí. Stejně jako Billova sestra KJ, která mluví, kudy chodí, a chodí všude tam, kam on, což se prostě klukovi jeho věku nemůže líbit.Ale i když má tohle mimino neustále za patami, dobrodružství se Billovi a jeho partě nevyhýbají. Jen vždycky skončí, jak už název napovídá – průšvihem. Zvídavost, snaha pomáhat lidem kolem sebe a zažít co nejvíce dobrodružství, přivádí naše hrdiny do situací, které často končí průšvihem, ale které jsou zároveň zdrojem příjemně praštěného humoru.Stejně jako první díl, tak i Průšvihy Billa Madlafouska jsou provázeny hravými ilustracemi Markéty Vydrové.


...vost, snaha pomáhat lidem kolem sebe a zažít co nejvíce dobrodružství, přivádí naše hrdiny do situací, které často končí průšvihem, ale které jsou zároveň zdrojem příjemně praštěného humoru ... Prázdniny Billa Madlafouska - David Laňka — Kniha.cz ... . Stejně jako první díl, tak i Průšvihy Billa Madlafouska jsou provázeny hravými ilustracemi Markéty Vydrové. Sdílet 0 Průšvihy Billa Madlafouska - David Laňka. Druhý díl úspěšných příběhů oblíbeného dětského hrdiny. Jestli něčemu vůbec nerozumím, tak tomu, proč se o... Dobrodružství Billa Madlafouska - audiokniha obsahuje deset příběhů z úspěšné knížky pro děti v neodolatelném podání Oldřicha Kaisera. Au ... Kniha Průšvihy Billa Madlafouska - David Laňka | knizniklub.cz ... . Jestli něčemu vůbec nerozumím, tak tomu, proč se o... Dobrodružství Billa Madlafouska - audiokniha obsahuje deset příběhů z úspěšné knížky pro děti v neodolatelném podání Oldřicha Kaisera. Autor David Laňka. Režie Natália Deáková. Devítiletý Bill je školák, který se s rodiči přestěhoval z Prahy do malého města. Alternativy k Prů...SOUVISEJÍCÍ KNIHY