Vilém Flusser: Fenomenologie komunikace

Vilém Flusser: Fenomenologie komunikace - Andreas Ströhl | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Andreas Ströhl
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vilém Flusser: Fenomenologie komunikace.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vilém Flusser: Fenomenologie komunikace ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Andreas Ströhl. Číst Vilém Flusser: Fenomenologie komunikace Online je nyní tak snadné!

POPIS


Monografie o Vilému Flusserovi, který patří mezi nejvýznamnější filozofy 2. poloviny 20. století, se zabývá nejen osudem tohoto českého rodáka a zároveň světoobčana, který prožil většinu života v Brazílii a také ve Francii či v Německu, ale především jeho dílem. Hlavními tématy Flusserovy filozofe jsou jazyk, automat a vztah budoucnosti, minulosti a přítomnosti. V každém z nich se filozof vydal neprobádanou cestou směrem k objevování nových horizontů.Vydání knihy podpořil Česko-německý fond budoucnosti.


...Flusser (1920-91) was a media philosopher and writer born in Prague ... Mistr duchapřítomnosti, improvizace i zábavy | Recenze ... ... . He held Brazilian citizenship and wrote most of his work in German and Brazilian Portuguese. Flusser's work notably elaborates a theory of communication, theorising the epochal shift from what he termed "linear thinking" (based on writing) toward a new form of multidimensional, visual thinking embodied by digital ... Vilém Flusser: Fenomenologie komunikace Autor: Ströhl, Andreas Nakladatel: Argo EAN: 9788025716618 ISBN: 978-80-257-1661-8 Originál: Vilém Flusser (1920-1991): Phänomenologie der Kommunikation Překlad: Jürgens, Zuzana a Vymazalová, Jana Popis: 1× kniha, vázaná, 255 stran, česky Rozměry: 15 × 21,1 cm Rok vydání: 251 Kč Vilém Flusser Fenomenologie komunikace - Ströhl Andreas . Monografi e o Vilému Flusserovi, který patří m ... Vilém Flusser Fenomenologie komunikace / Najlacnejšie knihy ... . Monografi e o Vilému Flusserovi, který patří m...SOUVISEJÍCÍ KNIHY