Kapesní Crowley Tarot: Kniha a 78 karet

Kapesní Crowley Tarot: Kniha a 78 karet - Aleister Crowley, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Aleister Crowley,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kapesní Crowley Tarot: Kniha a 78 karet.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kapesní Crowley Tarot: Kniha a 78 karet ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Aleister Crowley,. Číst Kapesní Crowley Tarot: Kniha a 78 karet Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tento balíček vás zavede do fascinujícího světa Thothova Tarotu Aleistera Crowleyho. Je určen všem, kdo hledají radu a pomoc a jsou ochotni naslouchat odpovědím Tarotových karet. Interpretace jsou jasné, srozumitelné a snadno použitelné v reálném životě. Podrobně vysvětleno je zde také osm způsobů vykládání. Nabízí se vám šance použít Crowleyho thothův Tarot jako duchovní stimulaci a psychologickou pomoc v každé životní situaci. Toto cenově zvýhodněné dárkové balení obsahuje knihu a 78 karet v praktické kapesní velikosti.


...apesní Crowley Tarot - Kniha + 78 karet - Miki Krefting; Aleister Crowley; Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Kapesní Crowley Tarot - Kniha + 78 karet - Krefting Miki ... ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Kapesní Crowley Tarot Autor: Crowley, Aleister a Krefting, Miki Nakladatel: Synergie EAN: 9788073705350 ISBN: 978-80-7370-535- Originál: Einführung in den Crowley Tarot Překlad: Vitoňová, Stanislava Popis: 1× kniha, 1× sada karet, brožovaná, 144 stran, česky Rozměry: 5,7 × 8,9 cm Rok vydání: 2019 (3. vydání) Kniha: Kapesní Crowley Tarot Kniha a 78 karet - Aleister Crowley Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadál ... Kapesní Crowley Tarot - Kniha + 78 karet ... . vydání) Kniha: Kapesní Crowley Tarot Kniha a 78 karet - Aleister Crowley Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Nabízí se vám ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY