Sanctum: K šílenství zbývá jen malý krůček...

Sanctum: K šílenství zbývá jen malý krůček... - Madeleine Rouxová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Madeleine Rouxová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sanctum: K šílenství zbývá jen malý krůček....pdf


Chcete si knihu přečíst?Sanctum: K šílenství zbývá jen malý krůček... ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Madeleine Rouxová. Číst Sanctum: K šílenství zbývá jen malý krůček... Online je nyní tak snadné!

POPIS


Trojice přátel se vrací na známá místa, aby odhalili tajemství, které, jak doufají, je jednou provždy osvobodí od minulosti. Napínavé pokračování knihy Asylum vás zavede na známá místa, ale ukáže je v novém světle. Vyprávění je opět ozvláštněno dobovými fotografiemi, které pomáhají navodit atmosféru, kdy se tři přátelé pohybují na tenké hranici mezi minulostí a současností, genialitou a šílenstvím.


...nství zbývá jen malý krůček... Manufacturer: JOTA ... Kniha Katakomby - Ústav pro duševně choré. Odkud není ... ... . ... Sanctum : Druh sortimentu eKniha : Autor Madeleine Rouxová : Značka JOTA : V prodeji od 21.11.2017 : Rok vydání ... Sanctum K šílenství zbývá jen malý krůček... Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Sanctum Autor: Rouxová, Madeleine Nakladatel: Jota EAN: 9788074629273 ISBN: 978-80-7462-927-3 Originál: Sanctum Překlad: Grygová, Bronislava K šílenství zbývá jen malý krůček... Madeleine Roux; Madeleine Roux . 3,9 . Sledovat aut ... Sanctum | KNIHCENTRUM.cz ... ... Madeleine Roux; Madeleine Roux . 3,9 . Sledovat autora . Cizojazyčná literatura Děti a mládež Sci-fi, fantasy ... „Sanctum je pokračováním knihy Asylum, která je první v této sérii určené mladým čtenářům. Obě knihy se týkají paranormálních jevů a doprovází je ... Sanctum: K šílenství zbývá jen malý krůček... Madeleine Rouxová Nakladatel: Jot...SOUVISEJÍCÍ KNIHY