Mystický tarot snů - Životní rady z hlubin podvědomí

Mystický tarot snů - Životní rady z hlubin podvědomí - Janet Piedilato | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Janet Piedilato
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Mystický tarot snů - Životní rady z hlubin podvědomí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mystický tarot snů - Životní rady z hlubin podvědomí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Janet Piedilato. Číst Mystický tarot snů - Životní rady z hlubin podvědomí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tarot je osvědčený a oblíbený prostředek, který lidé používají odedávna, když chtějí nahlížet do své budoucnosti, získat oporu při určitém rozhodování nebo si prostě jen dopřát osobní chvíli klidu a usebrání. Tento krásný a šikovný komplet obsahuje nejen příručku s poučením o významu jednotlivých věšteb a návodem, jak máme postupovat, ale rovnou i kýžený balíček karet. Takže nám nic nebrání rovnou začít!


... tarot snů - Životní rady z hlubin podvědomí Autor: Piedilato, Janet Nakladatel: Pragma EAN: 9788076176102 ISBN: 978-80-7617-610-2 Originál: The Mystical Dream Tarot Překlad: Volhejnová, Veronika Popis: 1× kniha, 1× Pouzdro, 2× sada karet, brožovaná, 160 stran, česky Rozměry: 15,5 × 21,5 cm Rok vydání: Všechny informace o produktu Kniha Mystický tarot snů Životní rady z hlubin podvědomí, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Mystický tarot snů Životní rady z hlubin podvědomí ... Kniha: Mystický tarot snů (Janet Piedilato) | Martinus ... . Mystický tarot snů - Životní rady z hlubin podvědomí - Piedilato Janet - Tarot je osvědčený a oblíbený prostředek, který lidé používají odedávna, když chtějí nahlížet do své budoucnosti, získat oporu při určitém rozhodování nebo si pr ... Mystický tarot snů - Životní rady z hlubin podvědomí ... ... . Mystický tarot snů - Životní rady z hlubin podvědomí - Piedilato Janet - Tarot je osvědčený a oblíbený prostředek, který lidé používají odedávna, když chtějí nahlížet do své budoucnosti, získat oporu při určitém rozhodování nebo si pr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY