Stela a šestnáct huskyů

Stela a šestnáct huskyů - Tereza Pařízková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Tereza Pařízková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Stela a šestnáct huskyů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Stela a šestnáct huskyů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tereza Pařízková. Číst Stela a šestnáct huskyů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Toto je příběh desetitelé Stely a jednoho velkého psího závodu, který její rodinu zavede z Osmihorek až na Aljašku. Stela žije s tátou a dědou Baltazarem v horách, a i když je velkou obdivovatelkou Jacka Londona, netuší, že se do krajiny zlaté horečky sama brzy podívá. Její tatínek je totiž mašér a se svým spřežením se rozhodne pokořit tu nejnebezpečnější závodní trať na světě. Vyprávění holčičky Stely o její rodině – lidské i té psí, je věnován dětem od 7 let a všem dobrodružným duším.


...šestnáct huskyů. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Stela a šestnáct huskyů - Tereza Pařízková » Booktook.cz ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kniha Stela a šestnáct huskyů Přidat komentář. zuzi1162. 07. května. Krásný příběh a nádherné ilustrace. ... Stela a šestnáct huskyů Budu vám vyprávět příběh, ze kterého vás zastudí na prstech u nohou a ... Stela a šestnáct huskyů - Tereza Pařízková | Kniha na Alza.cz ... . ... Stela a šestnáct huskyů Budu vám vyprávět příběh, ze kterého vás zastudí na prstech u nohou a taky u srdce. Aby ne, zavede vás totiž do krajiny sněhu a mrazu, která je krásná i nebezpečná zároveň. Kupte knihu Stela a šestnáct huskyů (Tereza Pařízková) s 20 % slevou za 2...SOUVISEJÍCÍ KNIHY