Říše snů, Gam

Říše snů, Gam - Erich Maria Remarque | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Erich Maria Remarque
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Říše snů, Gam.pdf


Chcete si knihu přečíst?Říše snů, Gam ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Erich Maria Remarque. Číst Říše snů, Gam Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dvě autorovy rané prózy, které za jeho života zůstaly téměř neznámé. Říše snů vyšla poprvé v Drážďanech v roce 1920 a sám Remarque ji označil za „umělecký román“. Kroužek mladých přátel seskupených kolem malíře Fritze Schramma žije uměním a vzájemnými city. V malířově podkrovní světničce vedle jeho ateliéru spřádá mládež své představy o životě a smrti, o hodnotách, lásce a lidských vztazích. Gam napsal autor pravděpodobně v letech 1923-24. Je to příběh mladé ženy, která cestuje po světě a v exotických dálkách nachází dostatek podnětů i prostoru pro své úvahy o podstatných i nedůležitých okamžicích existence.


... Říše snů, Gam - Erich Maria Remarque ... Říše snů Gam - Erich Maria Remarque — Kniha.cz ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Říše snů je celkem ještě ok. Až na mysogynni úvahy, které mi místy přišly opravdu mimo. Kniha obsahuje čtivou dějovou linii a dobré myšlenky, i když je zcela odlišná od dalších autorových děl, i Stanice na obzoru, která se také liší. Samotné říši snů bych dala 2, spí ... Říše snů, Gam od 222 Kč - Heureka.cz ... . Samotné říši snů bych dala 2, spíše 3 hvězdičky. Gam se nedala dočíst. Všechny informace o produktu Kniha Říše snů, Gam, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a r...SOUVISEJÍCÍ KNIHY