Železniční trať Brno – Česká Třebová na starých pohlednicích

Železniční trať Brno – Česká Třebová na starých pohlednicích - Karel Černý, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Karel Černý,
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Železniční trať Brno – Česká Třebová na starých pohlednicích.pdf


Chcete si knihu přečíst?Železniční trať Brno – Česká Třebová na starých pohlednicích ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Černý,. Číst Železniční trať Brno – Česká Třebová na starých pohlednicích Online je nyní tak snadné!





POPIS


V roce 2019 si připomínáme 170. výročí spojovací dráhy z Brna do České Třebové. Celobarevná publikace „Železniční trať Brno – Česká Třebová na starých pohlednicích“, plná historických pohlednic, fotografií a plánků drážních staveb je věnovaná této významné dráze vinoucí se z jihomoravské metropole proti toku řeky Svitavy přes Moravský kras do České Třebové. Kolektiv autorů chce prostřednictvím této (již jedenácté) publikace z řady „Železniční tratě na starých pohlednicích“ připomenout nejen nostalgii rakousko-uherské a československé prvorepublikové železnice, ale také vzpomenout na mistrovství projektantů, techniků a dělníků, kteří v polovině 19. století tuto trať s jedenácti tunely vybudovali a uvedli do provozu.


...019 si připomínáme 170. výročí spojovací dráhy z Brna do České Třebové ... SVITAVY - Pohlednice a fotografie 170 let staré železniční ... ... . Celobarevná publikace „Železniční trať Brno - Česká Třebová na starých pohlednicích", plná historických pohlednic, fotografií a plánků drážních staveb je věnovaná této významné dráze vinoucí se z jihomoravské metropole proti toku řeky Svitavy přes Moravský kras do ... Celobarevná publikace „Železniční trať Brno - Česká Třebová na starých pohlednicích", plná historických pohlednic, fotografií a plánků drážních staveb je věnovaná této významné dráze vinoucí se z jihomoravské metropole proti toku řeky Svitavy přes Moravský kras do České Třebové. V rámci 170. výročí železniční trati z Brna do České Třebové vyšla p ... Železniční trať Brno - Česká Třebová na starých pohlednicích ... . V rámci 170. výročí železniční trati z Brna do České Třebové vyšla publikace Železniční trať Brno - Česká Třebová na starých pohlednicíc...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY