Černá vdova

Černá vdova - Markéta Harasimová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Markéta Harasimová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Černá vdova.pdf


Chcete si knihu přečíst?Černá vdova ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Markéta Harasimová. Číst Černá vdova Online je nyní tak snadné!

POPIS


Módní návrhářka Edita žije od smrti prvního manžela jen se svým psem a postupně začíná vnímat zrychlené tikání biologických hodin. Její osud od základu změní setkání s charismatickým Ondřejem, do kterého se bezhlavě zamiluje. Mladá žena přijímá nabídku k sňatku a věří, že konečně přijde i vysněné dítě. Čeká ji však tvrdé prozření. Z partnera se krátce po svatbě vyklube agresivní násilník, který se neštítí žádné krutosti. Edita, plná ponížení a studu přede všemi pečlivě tají domácí násilí a marně hledá cestu z bludného kruhu. Jako podnikatelka je soběstačná i úspěšná, ale v soukromí se pod vlivem systematického týrání mění v submisivní a vystrašenou bytost. V jednu chvíli sice najde sílu k odporu, ale její pokus vyklouznout zpod Ondřejovy nadvlády nevyjde tak, jak plánovala. Dochází k tragické konfrontaci a Edita svého muže zabije. Noční můra však nekončí, a teprve teď paradoxně nastává skutečný boj o život… Proč jen se někomu nesvěřila?


...ření samce zabije, díky čemuž dostala i svůj alternativní název černá vdova ... Další chlap?! Černá vdova Amber Heard se opět objevila po ... ... . Svá vejce ukládá do kulovitého útvaru z jemných vláken, kde jsou dobře zamaskována a chráněna před vnějšími podmínkami. Během jednoho léta může naklást čtyři až devět snůšek, přičemž může každá obsahovat i více jak ... Cerna vdova; Licensed to YouTube by ... ANACREON - Černá vdova (Bývalá zpěvačka Michaela Zemanová) - Duration: ... Černá růže - Duration: 4:00. RenSva 262,500 views. 4:00. Daniel Landa ... 50+ ... Černé vdovy, 2. epizoda | Prima ... ... Černá růže - Duration: 4:00. RenSva 262,500 views. 4:00. Daniel Landa ... 50+ videos Play all Mix - ANACREON - Černá vdova (Bývalá zpěvačka Michaela Zemanová) YouTube ANACREON - Na hraně osudu (official videoklip) - Duration: 5:14. Anacreon 493,508 views Definice černé vdovy - páři se samečkem a po páření ho sejme. Černá v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY