Matky a kamioňáci

Matky a kamioňáci - Ivana Dobrakovová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ivana Dobrakovová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Matky a kamioňáci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Matky a kamioňáci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivana Dobrakovová. Číst Matky a kamioňáci Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dobrakovová píše s lehkostí o věcech neobyčejně těžkých a komplikovaných, ať už jsou to milenecké vztahy, nebo zvláštní rodinné vztahy a vazby či základní postoje k životu. V Matkách a kamioňácích popisuje pět rozdílných životních osudů mladých žen, jejich vztahy k mužům, dětem, vlastní sexualitě, k tělu a ke svému okolí, přičemž jejich hlediska a názory na různé životní zkušenosti se liší a jsou z velké části ovlivněny jejich minulostí. Všechny mají určující a někdy problematický vztah s matkou. Tři novely se odehrávájí v Bratislavě, další dvě v italském Turíně, volně na sebe navazují tématem nemoci a traumat. Jedna z novel pojednává o závislosti na internetu a virtuálních vztazích, které někdy mohou působit zhoubně, jelikož člověk může lehce ztratit zábrany a kontakt s realitou. Všechny hrdinky se marně snaží začlenit do normálního života, zatímco se jimDobrakovová píše způsobem, který jde daleko za obzor zkušeností běžného čtenáře. Příběhy překračují horizont každodenních starostí, protagonistky vedou rozhovory do prázdna a nicoty, způsobené ignorancí a lhostejností vnějšího světa. Čtenáře čeká opravdu mimořádný autentický zážitek.“ Cena Evropské unie za literaturu (2019)


...te Matky a kamioňáci od Ivana Dobrakovová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... MATKY A KAMIOŇÁCI - Modré knihkupectví ... . 33 prodejen po celé ČR Kniha Matky a kamioňáci. ... Olivia, Lara či Veronika alebo ich matky, resp. s nimi majú niečo spoločné. Normálnosť môžete označiť za relatívnu a pripomenúť si, že za normálnych môžeme považovať iba tých, ktorých osobne nepoznáme. Matky a kamioňáci Ivana Dobrakovová Nakladatel: Argo 2019 Nakladatelství Argo, jedno z nejvýraznějších českých nakladatelství posledního desetiletí. Vydáváme kvalitní beletrii, historické i jiné odborné knihy. Elektronická kniha Matky a kamioňáci ... Matky a kamioňáci - H7O ... . Vydáváme kvalitní beletrii, historické i jiné odborné knihy. Elektronická kniha Matky a kamioňáci na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Matky a kam...SOUVISEJÍCÍ KNIHY