Pod rouškou noci

Pod rouškou noci - Dennis Lehane | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Dennis Lehane
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pod rouškou noci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pod rouškou noci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dennis Lehane. Číst Pod rouškou noci Online je nyní tak snadné!

POPIS


Joe Coughlin je v jádru dobrý člověk, muž pevných zásad a vytříbeného smyslu pro spravedlnost. A také hlava mafiánského impéria a nelítostný gangster, který se umí drsně vypořádat s konkurencí, Ku-klux-klanem či kýmkoliv jiným, kdo se mu postaví do cesty. Dvacátá léta 20. století byla ve Spojených státech věkem jazzu, ale také prohibice, ilegálních palíren a náleven, zločineckých organizací a korupce. Dobou, kdy se mladistvý zlodějíček z Bostonu, který je zároveň synem význačného policejního důstojníka, může při troše kuráže vyšplhat až mezi floridskou mafiánskou elitu. Pro začátek se stačí zamilovat do nesprávné ženy… Dennis Lehane napsal svižnou a napínavou studii zločinu, která strhává ke čtení stejně adrenalinovému, jako je pouliční přestřelka. Román, v němž se rovným dílem zabíjí i cituje z evangelia, představuje lahůdku nejen pro čtenáře moderní drsné školy, ale i pro všechny ty, kdo nepochybují, že v rukou mistra se i gangsterka stává velkou literaturou.


...d rouškou noci se odehrává v bouřlivých 20 ... Hledejte: pod rouskou noci | Ulož.to ... . letech v období prohibice, která nedokázala zastavit přísun alkoholu v podzemní síti vedené gangstery. Příležitost k získání moci a peněz se nabízí každému s dostatečnou ambicí a odvahou. Online Pod rouškou noci. Děj filmu je zasazen do bouřlivých 20. let minulého století, kdy ani prohibice nezastavila tok kořalky v ilegální síti gangstery provozovaných náleven. Náhodné filmy. HD 110 min. CZ 2014. Otcem n ... Pod rouškou noci : Detektivky, thrillery : Nejlepší ... ... . Náhodné filmy. HD 110 min. CZ 2014. Otcem na poslední chvíli. 98 min. CZ 2010. film Pod rouškou noci / Pod rúškom noci / Live by Night (2016) CZ tit. online. Děj filmu je zasazen do bouřlivých 20. let minulého století, kdy ani prohibice nezastavila tok kořalky v ilegální síti ga... Pod rouškou noci online. Goog...SOUVISEJÍCÍ KNIHY