Kapesní Základní Tarot

Kapesní Základní Tarot - Alan Oken | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Alan Oken
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kapesní Základní Tarot.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kapesní Základní Tarot ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alan Oken. Číst Kapesní Základní Tarot Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vtomto praktickém kapesním kompletu se vám do rukou dostává vše, co potřebujete, abyste mohli začít vykládat tarotové karty sobě i ostatním. Najdete zde 78 karet tarotu Arthura Edwarda Waiteho v praktické kapesní velikosti a příručku Alana Okena Základní Tarot, která obsahuje srozumitelný návod k vykládání a vysvětlení všech 78 karet, tj. základní princip, astrologické souvislosti, popis, význam ve výkladu, obrácený význam, u Velkých arkán pak ještě navíc exoterický a esoterický význam karet.


... základní tarot: Ideální pro ženy. 11 ... Zlaty tarot vyznam karet | Sleviste.cz ... . 4. 2020 | Žádné komentáře. Chcete začít s tarotem? Rider Waite tarot je kartami první volby. Je totiž klasický, obecný, všechny další sady karet vychází právě z něho. A pokud je budete mít v této malé kapesní podobě, tak gratuluji, protože pro ženskou ručku je to ten ... Najdete zde 78 karet tarotu Arthura Edwarda Waiteho v praktické kapesní velikosti a příručku Alana Okena Základní Tarot, která obsahuje srozumitelný návod k vykládání a vysvětlení všech 78 karet, tj. základní princip, astrologické souvis ... Kapesní základní tarot: Skvělý první krok | Esoterika.cz ... ... . základní princip, astrologické souvislosti, popis, význam ve výkladu, obrácený význam, u Velkých arkán pak ještě ... Kapesní základní tarot: Skvělý první krok RenataP. Chcete začít s tarotem? Rider Waite tarot je kartami první volby. Je totiž klasický, obecný, všechny další sady karet vychází právě z něho. A pokud je budete mít v této malé ka...SOUVISEJÍCÍ KNIHY