Hry pro rozvoj řeči pro děti od 2 let

Hry pro rozvoj řeči pro děti od 2 let - Lucie Brault Simard | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lucie Brault Simard
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hry pro rozvoj řeči pro děti od 2 let.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hry pro rozvoj řeči pro děti od 2 let ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucie Brault Simard. Číst Hry pro rozvoj řeči pro děti od 2 let Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha obsahuje více než 70 her, které rozvíjejí vyjadřovací schopnosti malých dětí při integraci všech vjemů. Pro rozvoj řeči u dětí od dvou do pěti let ji mohou využít logopedické preventiskty a učitelky v mateřské škole i rodiče. U každé aktivity jsou jasně popsány jednotlivé kroky, doporučení pro práci se staršími dětmi, vyznačeny jsou schopnosti, které se při dané aktivitě rozvíjejí, ponechán je i prostor pro vlastní poznámky.


...v kniha v názvu uvádí, že se jedná o hry pro rozvoj řeči pro děti od 2 let, tak v obsahu najdeme jednu hru už od 1 roku ... Hry pro deti - Vyhledávání na Heureka.cz ... . Hry jsou v obsahu i knize řazené podle věku po půl roce - od 1 roku (1 hra), od 18. měsíců (2 hry), od 2 let (11 her), od 2,5 let (4 hry), od 3 let (26 her), od 3,5 let (20 her), od 4 let (6 her), od ... Ačkoliv kniha v názvu uvádí, že se jedná o hry pro rozvoj řeči pro děti od 2 let, tak v obsahu najdeme jednu hru už od 1 roku. Hry jsou v obsahu i knize řazené podle věku po půl roce - od 1 roku (1 hra), od 18. měsíců (2 hry), od 2 let (11 her), ... Výchova v MŠ | Hry pro rozvoj řeči pro děti od 2 let ... ... . Hry jsou v obsahu i knize řazené podle věku po půl roce - od 1 roku (1 hra), od 18. měsíců (2 hry), od 2 let (11 her), od 2,5 let (4 hry), od 3 let (26 her), od 3,5 let (20 her), od 4 let (6 her), od ... Hry pro rozvoj řeči pro děti od 2 let 4.5. 1 recenze ; Kniha obsahuje více než 70 her, které rozvíjejí vyjadřovací schopnosti malých dětí při integraci všech vjemů. Pro rozv...SOUVISEJÍCÍ KNIHY