Mister

Mister - E. L. James | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
E. L. James
DIMENZE
3,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Mister.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mister ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor E. L. James. Číst Mister Online je nyní tak snadné!

POPIS


Londýn, 2019. Maxim Trevelyan vede bezstarostný život. Je pohledný, má konexe v aristokratických kruzích a peníze. Nikdy nemusel pracovat a zřídka spí sám. Vše se ale mění vlivem nešťastné události, po které Maxim zdědí šlechtický titul, bohatství a nemovitosti, avšak také veškerou související zodpovědnost. Na tuto roli není připraven a zdráhá se jí zhostit.Daleko větší výzvu však pro něj představuje potlačování touhy po záhadné mladé ženě, která nevlastní o mnoho víc než nebezpečnou a vtíravou minulost a teprve nedávno se přistěhovala do Anglie. Uzavřená, krásná a hudebně nadaná žena je přitažlivou hádankou, jež mění Maximův chtíč ve spalující vášeň, jakou nikdy předtím nepocítil a ani se ji neodvažuje pojmenovat. Kdo je Alessia Demachi?Dokáže ji Maxim ochránit před zlobou, která ji pronásleduje? A jak zareaguje ona, až zjistí, že i Maxim skrývá svá vlastní tajemství?Nechte se unášet ze srdce Londýna napříč divokou panenskou krajinou Cornwallu až k drsné a hrozivé kráse Balkánu. Mister je jako jízda na horské dráze plné nebezpečí a touhy, kterou prolétnete se zatajeným dechem až do poslední strany.


...ter definition is - mr. —used sometimes in writing instead of Mr ... Mister Essential Oil | Young Living Essential Oils ... .. How to use mister in a sentence. Mister definition, a conventional title of respect for a man, prefixed to the name and to certain official designations (usually written as the abbreviation Mr.). See more. Mister, usually written in its abbreviated form Mr. or Mr (UK), is a commonly used English honorific for men under the rank of knighthood.The title 'Mr' derived from earlier forms of master, as the equiv ... The Mister: James, E L: 9781984898326: Amazon.com: Books ... .The title 'Mr' derived from earlier forms of master, as the equivalent female titles Mrs, Miss, and Ms all derived from earlier forms of mistress. Master is sometimes still used as an honorific for boys and young men, but its use is increasingly uncommon. Shop for Portable Misters at Walmart.com. Save money. Liv...SOUVISEJÍCÍ KNIHY